Beşiktaş Hannover'in Stoperi Marcelo'yu Kadrosuna Kattı! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Hannover'in Stoperi Marcelo'yu Kadrosuna Kattı!

Marcelo+Hannover+96+v+FC+Bayern+Muenchen+Bundesliga+neKPe6x7oL0l.jpg

Beşiktaş Hannover'in Brezilyalı Stoperi Marcelo'yu Kadrosuna Kattı

Beşiktaş Marcelo'ya Karşılık Miloseviç'i Hannover'e verecek

NTVSPOR

Ben begenmiyorum, cok kolay hata yapiyor. Tabi Bundesliga ve Süperlig arasinda dünyalar kadar fark var.

Orada kümeye düsen takimda oynayan Olcay burada basimiza "star" kesildi.

Şenol Güneş de pek anlamıyor transfer işinden.

Bilic bence bu konuda daha iyiydi. Ama oyuncudan verim almada uzman adam.

Ben begenmiyorum, cok kolay hata yapiyor. Tabi Bundesliga ve Süperlig arasinda dünyalar kadar fark var.

Orada kümeye düsen takimda oynayan Olcay burada basimiza "star" kesildi.
Bu Hannover bizde bile kümeye düşmemeye oynar belkide.
Geçen senelerde gümbür gümbür düşen Braunschweig bile daha iyi futbol oynuyordu.

NKFVaklınaK

Bu Hannover bizde bile kümeye düşmemeye oynar belkide.
Geçen senelerde gümbür gümbür düşen Braunschweig bile daha iyi futbol oynuyordu.

NKFVaklınaK

Katiliyorum son 2 senedir düsmeyi hak ediyor bu dandik takim. Aynisi Hamburg icin de gecerliydi 2 defa kil payi kurtuldular, bu sene ama daha derli toplu haldeler.

Yalniz ben gecen sene de diyordum bu defans hattiyla Besiktas'in sampiyon olma sansi az. Kalede Tolga denen balon var, onun önünde de Ersan denen herif var.

Bir takimin en iyi stoperi Ersan ise o zaman sampiyon olacagim falan diye ortada gezmesin, Rhodolfo da öyle ahim sahim biri degil Allahtan biz almamisiz bunu 1-2 sene önce.

Katiliyorum son 2 senedir düsmeyi hak ediyor bu dandik takim. Aynisi Hamburg icin de gecerliydi 2 defa kil payi kurtuldular, bu sene ama daha derli toplu haldeler.
Hamburgun düşmesini istemem açıkçası. Ligin tarihsel olarak güzel yüzü ve alt lig görmeyen tek takım almanya'da.
Dortmund lu olarak devamlı çakıyorlar bize üstelik :)

Hannover geçen yılda kötüydü ama bu sene baya baya kötüler. Ceyhun gülselamin banko oynadığı takımdan ne bekleyeceksin zaten

NKFVaklınaK

Son düzenleme:
Görün rakipleriniz nasil stoper arayip duruyor.

Bruno Alves'ler
Pedro Franco'lar
Milosevic'ler
Alexis'ler
Kjaer'ler
Kadlec'ler

Biz ise ligin acik ara en iyi ikilisine sahibiz: Denayer-Chedjou

Ama ne teknik direktör ne de taraftar degerini bilemiyor. Gidince bulursunuz bir daha stoper, oynatirsiniz Semih'leri.

Görün rakipleriniz nasil stoper arayip duruyor.

Bruno Alves'ler
Pedro Franco'lar
Milosevic'ler
Alexis'ler
Kjaer'ler
Kadlec'ler

Biz ise ligin acik ara en iyi ikilisine sahibiz: Denayer-Chedjou

Ama ne teknik direktör ne de taraftar degerini bilemiyor. Gidince bulursunuz bir daha stoper, oynatirsiniz Semih'leri.

ligin en iyi stoperi bruno alves bence... sonra denayer.

Üst Alt