Beşiktaş 'ın rakipleri: Man Utd - CSKA - Wolfsburg - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş 'ın rakipleri: Man Utd - CSKA - Wolfsburg

Cevap: Beşiktaş'ın rakipleri: Man Utd - CSKA - Wolfsburg

kesinlikle çok iyi bir kura çekdiler ama bejeke bu grupda bile 3.dahi olamaz.

Beşiktaş Manchesterı İnönü'de yenebilir,Liverpool'u da yenmişlerdi 2-1..

Allah'ım yazdığıma kendimde inanamıyorum ki :D

Hayırlısı olsun , bana göre Beşiktaş normal bir gruba düştü. Umarım istedikleri gibi gelişir herşey.

Dingilizler sevmezler İstanbul deplasmanlarını. Genele yayarsak son zamanlarda pek de başarılı değiller İstanbul deplasmanlarında. Herşey olabilir :)

yıldırım demirörene yakın çekim girdiklerinde maçta çok gülüceğime inancım tam=)

Ne demis Tanburaci:

ManU, Vofsburg, CSK Moskova ciddi rakipler.

Bu Beşiktaş’ın grupta 4. olma şansı bile yok!

Zaman kısa...

Ancak;

Toparlanırsa dereceye girer.

ManU kafaya, arkasından Beşiktaş’la Vofsburg kafa burun içeri...

Henüz mevsim başı, savsaklanıp daha fazla zaman geçirilmezse, bu köprünün altından daha çok sular geçer...

Ne demis Tanburaci:

doğru demiş walla hz. bıyık
laugh.gif

Beşiktaş çok şanslı bir takım.Wolsburg antrenörünü ve savunma oyuncusu zaccardo yu kaybetti.CSKA da wagner love nı.Beşiktaş ın bu grupta 2. olacagına inanıyorum...

Beşiktaş çok şanslı bir takım.Wolsburg antrenörünü ve savunma oyuncusu zaccardo yu kaybetti.CSKA da wagner love nı.Beşiktaş ın bu grupta 2. olacagına inanıyorum...

Bjk bugüne kadar uefa gruplarında bile 3.olamadı.

O yüzden bence fazla abartmaya gerek yok :)

W.love kiraladıklarına göre zaten oynatmayacakları bir adamdı.Zaccardo da öyleymiş demek ki.

4 puan alacak gibi duruyor

kim ne derse desin severim beşiktaşı

gol yollarındaki sorunlarını düzeltebilrlerse çıkmaları imkansız değil çünkü atamıyor ama yemiyorda.

gerçi manu içerde dışarda fark atar orası Allahın emri ama diğerleri atamaz wolfsburgun geçen seneki performansına çıkması çok zor alman ligini ilk devreyi 10 puanmı 15 puanmı ne geride tamalamışlardı sonradan coştular bu sene ne olacağı muamma.

Manchester United kendi resmi web sitesinde Beşiktaş'ı İstanbul'un 3.büyük takımı olarak belirtmiş. :)

Beşiktaş gol yemiyor elbet ancak şu zamana kadar hiç bir dişli takım ile oynamadı.Beşiktaş'ın savunması şu an için iyi görüntü veriyor ancak dediğim gibi,Beşiktaş'ın tandemini zorlayabilecek forvetler gelmedi daha karşılarına.

Wolfsburg ve CSKA'nın kadro kalitesine belki BJK ile aynı ayarda diyebiliriz,ancak CL'de gol atamayana çok güzel attıklarını hepimiz biliyoruz.Bu forvet hattıyla hayatta olmaz,BJK ya bizim gibi hareketli hücumculara sahip olup rakibin üstüne hızlıca gitmeli ya da ilerde topu ayağında saklayabilen bir santrafora daha sahip olmalı.Bu iş Nobre ile yürümez çünkü Nobre 3 gün varsa 5 gün yok.

Ben iyi bir ihtimalle UEFA'ya kalacaklarını umut ediyorum.Kura içinse çekebilecekleri en zor kurayı çektiler.

Beşiktaş bu gruptan çıkamazsa ağlamasın tarihinin fırsatı önünde.Real gelse cska yerine görürdüm.Bir de şansızım demesinler cska heralde tarihinin en kötü döneminde.

Uefaya kalsınlar öpüp başlarına koysunlar. Bu kadar iddaalı konusuyorum ki uefaya bile kalamayacaklar

Bugune kadar en büyük avrupa başarısını söyleyin bana bjk ' nin

Türkiyeden başarı gelirse bu ancak bizim sayemizde birazda ıkına sıkıla fenerin sayesinde olur diğerlerini geçiniz.

4. torbadan wolfsburgun çıkması büyük şanssızlık

uefaya kalmaları bile kesin değil...

Cska acayip güc kaybetti :)

jo , zhirkov , wagner love :)

eger adam gibi ciddiye alıp oynarlarsa Uefa BeLki :)

ama Mustafa Denizli bu kafayla devam ederse 0 çekip geri gelirler :)

çok zor bir grup M United ve CSKA Moskva nın Avrupa tecrübeleri malum.. 4. Torbadan gelen Wolsburg da ALmanya şampyonu ve gerçekten çok iyi bir ekip

Üst Alt