Haber - Beşiktaş JK, Galatasaray-Fenerbahçe Kapışmasından Bıktı: "Kayıkçı kavgasına son verin!" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş JK, Galatasaray-Fenerbahçe Kapışmasından Bıktı: "Kayıkçı kavgasına son verin!"

Biraz okuyayim dedim.lig bu sartlarda biterse saibe olurmusmus ulan bi sizin sampiyon oldugunuz sezonlar puru pak demi bi tek o sezonlarda hak adalet yerini buluyor bunu diyen herifler lig tarihinin en saibeli sezonlarindan birinin soz de sampiyonu.Pazar gununden beri kufur iceren bir mesaj yazmamak icin fazla ugramamaya calisiyorum foruma.burayi takip etmeyi seviyorum bu iki birbirinden igrenc olsumlar icin ceza yemek istemiyorum ama dostlar kufursuzluk cok zor heleki bunlardan bahsederken

Hakları yenmediği halde hakları yeniyormuşçasına feryat figan bağıran iki ezeli rakibimizin ortamı germekten başka bir işe yaramayan, sadece ve sadece camialarının gazını almak adına yaptıkları açıklamalar kayıkçı kavgasından ibarettir. Bu tutumları, kendilerini ve günü kurtarmak adına nafile çabalardır. Ne yazıktır ki bu tavırlarını sezon başından bu yana sürdürmektedirler. İki kulübün izledikleri bu yol, Türk futboluna zarar vermektedir. Herkes için adaletten bahsedip adaletten uzaklaşanlar, hatta ve hatta adaleti sadece kendileri adına arayanların amacı TFF'yi ve MHK'yı etki altına almaktır.

Şu anda tartışılması ve konuşulması gereken durum, depremden kaynaklı ortaya çıkan Süper Lig'in puan sisteminin nasıl olması gerektiğidir.
Ne yazık ki gündem, planlı ve kasıtlı olarak değiştirilmektedir.

muhahaha
Masa basinda puan tablosunda degisiklik yapalim diyorlar, ayni aciklamada adaletten bahsediyorlar :D

Bunlarda hic utanma yok.

İğrenç bir camia.
Cevap vermeye gerek bile yok.
Bizim dengimiz ne fb ne jk.
Küçükler arasında yiyişsin.
Aynılar aynı yere olsun kısaca. 😏

Bu açıklama daha çok ahmet nur çebi övme açıklaması olmus. Başkanımız şöyle yapti, başkanımız böyle yaptı gibi bir ton ahmet nur çebi övüyor aciklama da.

Feneri tokatlamakdan gına geldi. Arada şu küçük bok sineklerinede neyin ne olduğunu söylemek lazım. Rakibe kafa atıp kırmızı görmeyen ve nice kartları atlanan ve sinsi sekilde bir şekilde potaya sokulmaya çalışan ezik bir camiaya gereken cevabı vermeliyiz

Feneri tokatlamakdan gına geldi. Arada şu küçük bok sineklerinede neyin ne olduğunu söylemek lazım. Rakibe kafa atıp kırmızı görmeyen ve nice kartları atlanan ve sinsi sekilde bir şekilde potaya sokulmaya çalışan ezik bir camiaya gereken cevabı vermeliyiz

cvp vermek şart ifb herşeye atlıyor bu sayede tff mhk hakemler hizaya gelior biz ise lideriz diye kool bi tavır takınıyoruz fakat geçen haftaki ipnelik gibi 1 hafta daha olursa telafisi olmıycak bi duruma gelebilir işler. !

Üst Alt