Beşiktaş, Kobe ile de anlaşmış! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Kobe ile de anlaşmış!

Cevap: Beşiktaş, Kobe ile de anlaşmış!

Haber 1903te yorumları okudum komedi. Bütün Dünya Beşiktaşı takip edecekmiş :D Batistuta'yı transfer eden Katar takımını kim takip etti ki kendinizin farklı olacağını zannediyorsunuz

Batistuta ve Kobe ne alaka?

Deron Williamsin yaninda Kobe Bryant alinirsa, Nba in yoklugunda baya basketbolseverler izler Bjknin maclarini. Ben bile izlerim yane,yoksa bizim maclardan baskasini izlemezdim.

Bizde Ray Alleni alalim. Baskan, duy sesimizi. :D

Bu transfer haberlerinin arasında kaynadı sanırım ama beşiktaşın anlaşmaya vardığını açıkladığı oyuncularla imzalar atılmadı ve bunlar sponsor değil klübün kasasından alınacak yerli ve yabancı adamlardı ,

kısaca bütün bir sezon deron ve kobe oynasa da iki oyuncuyla şampiyon olunmaz reklam ve taraftarı salona çekmekten başka işe yaramaz ,

Saygılar.

Diger oyuncular o kadar leshmiki? Bilmiyorumda BJKnin basketbolcularini ondan soruyorum.

Miami Heattede 3 oyuncu haric digerleri NBAye göre iyi oyuncular degildi, ama adamlar az kalsin sampiyon oluyordu.

Bence Kobe ve Deron bütün sezon kalirsa, sampiyonluga aday olabilir BJKde.

Ellerinde oyuncu kalmadı neredeyse birçok isim ayrıldı hatta kaçtı başta kaptanları bize geldi , anlaştık dediği adamlarlada sözleşme imzalamadılar ,

lokavt sezon ortasına doğru biterse beşiktaş küme düşmenin adaylarından biridir ,

lokavt bir sene devam edersede kobe ve deronlu kadroyla en fazla play-of oynarlar ,

ayrıca bu iki süper starın maçlarda savunmaya katkı yapacağını düşünen varmı neden riske girsinler sakatlanıp NBA kariyerini tehlikeye atmanın ne anlamı var ,

son birşeyde geçen sezondan beridir deron en nefret ettiğim oyuncudur zaten tipine gıcıktım tam ayar oldum o herife çok iyi bir oyuncu olabilir ama hiçbir zaman " kazanan " olamayacak ,

bu dünyada bedavaya bile olsa Galatasaraya bırakın gelmesini adımızın aynı haberde dahi geçmesini istemediğim bir oyuncu , alan hayrını gösün ,

Saygılar.

Kobe besiktasa gelsin. Tanga giyip resmimi cekerim. Forumda bir sene avatar yaparim.

Ellerinde oyuncu kalmadı neredeyse birçok isim ayrıldı hatta kaçtı başta kaptanları bize geldi , anlaştık dediği adamlarlada sözleşme imzalamadılar ,

lokavt sezon ortasına doğru biterse beşiktaş küme düşmenin adaylarından biridir ,

lokavt bir sene devam edersede kobe ve deronlu kadroyla en fazla play-of oynarlar ,

ayrıca bu iki süper starın maçlarda savunmaya katkı yapacağını düşünen varmı neden riske girsinler sakatlanıp NBA kariyerini tehlikeye atmanın ne anlamı var ,

son birşeyde geçen sezondan beridir deron en nefret ettiğim oyuncudur zaten tipine gıcıktım tam ayar oldum o herife çok iyi bir oyuncu olabilir ama hiçbir zaman " kazanan " olamayacak ,

bu dünyada bedavaya bile olsa Galatasaraya bırakın gelmesini adımızın aynı haberde dahi geçmesini istemediğim bir oyuncu , alan hayrını gösün ,

Saygılar.

Karakteri cok lesh. Bende istemezdim bizim takimda. Ama Kobeye yarim sene , reklam amacli olsada hayir demezdim hani.

Türk basketbolu açısından güzel.. Bildiğim kadarıyla NBA'dan sonra gelen 3. lig bizim lig.. 2.si ise ispanya

bu isimlerle ispanyayı geçebiliriz.. tabii bi süreliğine.. gerçek anlamda geçmek için Avrupa'da başarı, istikrar gerekiyor. Elin ortadoğusundan maccabi'nin avrupa'da yakaladığı başarıyı yakalayamıyoruz..!

bir de o devasa salonlardan çıkıp akatlardaki *** kadar salonda oynamak garip olacaktır onlar için :)

Yunanistan ligi bizim üstümüzde degilmi?

Olympiakos, Panathinaikos gibi cok iyi takimlar var.

Aris- Paok rekabeti var.

Dönen parayıda hesaba katarsak işin içine ispanya ve yunanistanın önündeyiz şu anda ,

gelirlerse onlar içinde tecrübe olacak gerçek rekabeti görecekler , gerçek deplasman neymiş anlayacaklar ,

Sanırım burda beşiktaşlı üyede var sakın bu transferlere kanmayın bu şike operasyonunu da iyi anlayın bu işten en büyük karı demirören yapacak beşiktaş ceza alırsa ,

kağıt üstünde değil ama pratikte beşiktaş tamamen demirörenin sahibi olduğu bir futbol klübü haline gelecek ,

Saygılar.

D-Will'i takimimda istemem diyenler var :2aloh1::2aloh1::2aloh1::2aloh1:

Olum bi gidin ya

EDIT:

@ Onur

Lan sildir o Batistuta yorumunu. Dünyanin top 5 basketçisini ihtiyar Batistuta'yla karsilastirdi.

Haber 1903te yorumları okudum komedi. Bütün Dünya Beşiktaşı takip edecekmiş :D Batistuta'yı transfer eden Katar takımını kim takip etti ki kendinizin farklı olacağını zannediyorsunuz

Onur sen bu ara çok dengesiz ve mantıksız yorumlar yapmaya başladın, biraz dinlen tatil falan yap.

Hay senin seyini seylim Besiktas, baska basketçimi kalmadimida gidip en sevdigim adamlari alip duruyorsunuz.

''Beşiktaş Kobe'nin ancak sol ........ alır''

Yukarıdaki boşluğa gelecek en uygun kelime aşağıdakilerden hangisidir?

a-) Elini

b-)Bacağını

c-)

Ne olursa olsun isterse adam 3 maç oynasın yine de büyük bir olay. Dünya basketbol tarihinin gelmiş geçmiş en büyük 5-6 oyuncusundan biri Beşiktaş forması giyecek. Hem de eğer dedikleri doğruysa fazla bir para ödemeden. Kobe Bryant'ı Galatasaray formasıyla twitter'da poz verdiğini görmek bile keyif verici bir olaydır. Adamlar onu transfer ediyor. Eğer bütün sezon devam ederse lokavt koca bir sezon Kobe Bryant gibi bir oyuncu olacak kadrolarında. Yani futboldan örnek vermek gerekirse 31-32 yaşlarında Maradona-Cruyf-Pele-Puşkaş tarzında bir adamın Türkiye'de oynaması gibi. Sezon ortasında giderse de çok mesele değil basketbol için. Zira basketbolun transfer mevsimi futboldaki kadar katı değil. Sezon boyunca transfer yapma olanağı var diye biliyorum eğer kural değişmediyse. Yani lokavt biter ve bu adamlar giderse yerine başka oyuncular alıp yola devam eder Beşiktaş. Zaten çok fazla şampiyonluk iddiası olan bir takım değil normalde. En fazla 1 sene daha şampiyon olamazlar ve bu onlara çok da koymaz. Tarihlerinde kaç şampiyonluk var ki zaten. Ama bundan yıllar sonra bile Kobe Bryant Beşiktaş'ta oynamıştı diye övünebilirler. Keşke Galatasaray da yapsa böyle transferler..

Üst Alt