beşiktaş kollanırken fenerbahçe'nin hakkının yenmesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beşiktaş kollanırken fenerbahçe'nin hakkının yenmesi

İçimizde kanayan bir yaradır.Bir tarafta duble penaltılar , kırmızı kartlar ; diğer tarafta verilmeyen goller , çalınmayan penaltılar..

Aziz Yıldırım çok haklı , federasyon Beşiktaşlılar tarafından işgal altında.Fenerbahçe yarıştan kopartılmak isteniyor.

Ayrıca TV'de bilhassa dizilerde bir BJK fetişliği furya haline gelmiş, genç jenerasyonlara adeta bir yabancı madde gibi empoze edilmeye çalışılıyor.

Bir yandan federasyon bir yandan merkez hakem kurulu arasında ayakta durmaya çalışan ezeli ekibimizin arkasında olduğumuzu belirtiyor , Aziz Başkan'ı bu haklı davasında sonuna kadar destekliyoruz.

keşke savaş açıyorum diyip tffyi indirse ve yanlışlıkla ulusoyu oraya getirtse. büyük başkandan son beklentim bu yönde.
gerçi şeytanı hazırlıyor.

fenerbahçenin hakkı falan yenmiyor nerden çıkarıyorsunuz ? beşiktaş kollanıyor doğru ama fenerbahçe yarıştan koparılmak istenmiyor bu fb lilerin uydurmasıdır.

Fener denilen düşük kulüp beşiktaş kollanırken neden ben kollanmıyorum diye ağlaması, tam da düşüklük seviyesine uygun davranmasındandır. Ulan konya karabük maçlarını hakemle almasalar şuan Antep in yakınında takılıyor olurdu.

fenerbahcenin hakki sadece 1 mac yendi ama EN AZ 2 mac da kollandilar , 1-0 onde iken konyanin verilmeyen penaltisi , cok netti , sonraki hafta karabuk un aydinus tarafindan dogranmasi

antalya macinda haklarinin yendigine katiliyorum

Bizim de 2-3 mac hakkimiz yenmistir , 1-2 macta da lehimizde hatalar olmustur ..

Burada sira disi olan durum bjk olan 1,5 sezonluk hakem destegi ,bu iste bir problem var , malesef ben de bjk ile demiroren arasindaki nihayete ermeyen parasal mevzunun etkisi oldugunu dusunmeye basladim

Tam olarak katilmiyorum. Fb eger yarisin icindeyse hakemler sayesinde. Cok kritik 2 haftada hakemler adeta 6 puan hediye etti. Ozellikle Konya macinda ama su konuda katilirim. Bjk suan ligde hatta son 2 sene en cok kollanan takim oyle boyle degil baya gozumuze soka soka

Sent from my iPhone using Tapatalk

İkisi de hakemler tarafından alenen kollanıyor. Son dönemde daha az kollanan ağlıyor beni niye diğeri kadar kollamıyorlar diye olay bundan ibaret. Ha aziz başgan tff'ye tüpçüye savaş açacaksa her daim arkasındayız o ayrı konu :D

Adaletin olmadığı yerde taraftarlığın önemi yoktur.Bu gün fenevin hakkı yeniyorsa bizim hakkımızın yenmeyeceği meçhul,derhal bir el atılmalı.

BKJ'nin hakemler tarafından kollandığını artık körler bile gördü arkadaş.
Bu sene bizim maçlarda hakemler rezalet.Geçen hafta çok rahat penaltı çalınmıştı aleyhimize.Bursa maçında buz gibi penaltı verilmedi.Bu haftaki maçta Hakan Balta'nın kafaya çıktığı pozisyon penaltı.Rakip o kadar dengesiz girmiş ki Hakan'a.Ayaklara galan iyi bakın orada.Bu pek konuşulmadı bu hafta galiba.Sadece A Spor'da denk geldim ben de yoksa kaçırmıştım pozisyonu.

Üst Alt