Beşiktaş, Loris Karius'u Transfer Etti - Sayfa 8 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Loris Karius'u Transfer Etti

Ahlaki degerlerden yoksun cikti bu da .

Teknik direktorunun Icki sisesi skandalindan sonra bu da ahlaksiz cikti

Yakinda kumar bagimliligi olan bir yonetici vb seyler de cikar bunlardan

Melis Ayça Değirmencioğlu gibi fake bir bayan yok, kadinin resmen dogal guzelligi yok. Sadece iste, bir iki gecelik vakit gecirmek icin iyidir diye dusunuyorum.

Senola gram saygim vardi , o rezalet ve yapilmayan aciklama sonrasi sifira indi

Karius da o yolda . Baskanlari da 2-3 sene evvel mikonosta ayni donemde denk geldik , meger cok gidiyormus

Kadin pesindeydi ahlaksiz

muslera dan bu mu iyi he
aha... Bunu iddia eden biri mi var yoksa ...:eek:

maçı izlemedim ama, şurası bir gerçek ki kaleciyi kaleci yapan en önemli etkenlerden biri defans başarı katsayısıdır..
başarısız bir defansın arkasına hangi kaleciyi koyarsanız koyun, bir noktadan sonra patinaj kaçınılmazdır..
En esaslı kriter bireysel basit hatalardır. Herkes de hata yapabilir. Forvetin ortalama %50 lik kabul edilebilir hata payı toleransının kaleciler için uygulandığını bi hayal etsenize..
Forvetler 10 topun 6 -7 siniı kaçırsa bişey olmuyor ama; kaleye gelen 10 topun 5 i gol olsa neler olur neler..:ROFLMAO:

Liverpool'da kalsa iyiydi çünkü götünden sallamayı seven taraftar CL finali oynayan adamla Muslera'yı mı kıyaslıyorsun xdxdxd diye mal mal yazı yazacaklardı. Bugün şu kaleci bu kaleci iyi dedikleri kalecilerin toplasan 10 maçını izlememişlerdir.
Mainz'da muazzam kaleciydi, hatta konusunu acmistim. Liverpool'da baskiyi kaldiramadi

Üst Alt