Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu! - Sayfa 6 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı İlk 11'imiz Belli Oldu!

Renkdaş şu an deliriyorum evde. Bu polyannalar bilrrekmi yapıyor dalgamı geçiyor bizle anlamadım. Adam ben üçlü savunms çıkıcam diyor bu kadroya bunlar hala kadro iyi diyor, delirecem yav. Denayer stoper kardeşim hayal kurmayın, tudorda onaylamış üçlü çıktıpımızı, şu an asporda söylendi. yine üçlü savunma yine rezalet.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Kardeşim seni beynini kullanmaya davet ediyorum. Yüksek ihtimal 4 lü oynuyoruz. Linnes den iyi savunma yapar denayer. Karşısında Q7 var.

iPhone cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

Maçı izlemeyeceğim.Bu adam gidene kadar derbi maçı falan izlemem.Yine kepaze edecek bizi şu heriflere.İnşallah devre arasına kadar 1-2 maç puan kaybı olur da şu beyinsizi yollarlar yoksa lideriz diye diye bunu başımızda tutacaklar daha da beter olacağız

Abi şimdi Linnes'in karşısında oynayacak adama bakmak gerek. Vardır elbet bildiği. Linnes çok boşluk verirdi bence geride. O açıdan doğru. Ve deplasmanda oynuyoruz.

Tek biseyde katiliyorum o da Denayer'den stoper olmaz, olsa olsa bek olur bu adamdan. Ama cidden Linnesin daha iyi oldugunu dusunuyorum - ayrica Tudor'un Linnes < Denayer demesi defansif oldugunu gosterir bence. Yine geriye cekildigimiz bir mac upcoming.

Neyse heycan bastirdi herkese iyi maclar.:D

Renkdaş şu an deliriyorum evde. Bu polyannalar bilrrekmi yapıyor dalgamı geçiyor bizle anlamadım. Adam ben üçlü savunms çıkıcam diyor bu kadroya bunlar hala kadro iyi diyor, delirecem yav. Denayer stoper kardeşim hayal kurmayın, tudorda onaylamış üçlü çıktıpımızı, şu an asporda söylendi. yine üçlü savunma yine rezalet.

F5121 cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi
Ya adam 3luyle bozmuş kafayı zaten, şunu 4lu sanan hayal görüyordur. Tudor kaz kafalı, inatçı ve egomanyak bir herif. Ts maçından sonra kovulmamasi nedeniyle sezon çöpe gitti.

Linnesin farksız olduğunu söyleyemeyiz,Denayer kalıplı topçulara eziliyor bence bekte hep iyi oynamıştı bugünde benzer performans göstermesini umalım bekteyse tabi
Bence Linnes'e "defansta dur" demek daha mantıklı olabilirdi. Denayer'dan iyi top kapıyor. Denayer sol bekse eğer yine fena kadro değil aslında önceden de dediğim gibi. Beklediğimden daha iyi.

Üst Alt