Beşiktaş Maçı Öncesi Nef Stadyumu'nda Taraftara Açık Antrenman - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı Öncesi Nef Stadyumu'nda Taraftara Açık Antrenman

Boey yok. Demek ki koşulara bile katılamıyor.
Özel çalışma yapıyordur. Bir ara resmi vardı forumda özel bir koşu bandı oluyor daha basınçsız bir ortam sağlıyor sanırım orada yapıyordur çalışmasını. Bu tarz sakatlıklarda tam hazır olmadan oynattığında 1 haftada dönecek sakatlıkta süreyi 1-1.5 aya uzayabiliyor. Marsilya maçında hem oyuncu çok istedi hem de Yedlin'in durumu çok kötü olduğu için o maç öyle bir risk alındı ve uzadı sakatlık süresi. Yedlin form tutmuşken artık tam hazır olana kadar oynatmamalıyız.

FCdeppiWQAA8kzi

Özel çalışma yapıyordur. Bir ara resmi vardı forumda özel bir koşu bandı oluyor daha basınçsız bir ortam sağlıyor sanırım orada yapıyordur çalışmasını. Bu tarz sakatlıklarda tam hazır olmadan oynattığında 1 haftada dönecek sakatlıkta süreyi 1-1.5 aya uzayabiliyor. Marsilya maçında hem oyuncu çok istedi hem de Yedlin'in durumu çok kötü olduğu için o maç öyle bir risk alındı ve uzadı sakatlık süresi. Yedlin form tutmuşken artık tam hazır olana kadar oynatmamalıyız.

Yedlin’e güvenmiyorum. Umarım bugün beni utandırır.

Yedlin’e güvenmiyorum. Umarım bugün beni utandırır.
Bende güvenmiyorum ama hazır olmadan oynatırsan daha uzar oyuncunun dönüşü. Bir ara Football Manager'de de vardı 1-2 haftalık sakatlanan oyuncuyu iğneyle oynattığında sakatlığı 4-6 haftaya uzayabiliyordu. Boey Masilya maçında oynamamış olsaydı Milli aradan sonra tam hazır olarak dönmüştü mesela.

Üst Alt