Beşiktaş Maçı Ulaşım Bilgilendirilmesi | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Maçı Ulaşım Bilgilendirilmesi

38cce34746ad4a87b196a56c1add98ae.jpeg

Türk Telekom Arena'da bugün saat 20.00’de oynanacak Galatasaray-Beşiktaş derbisi öncesi İl Spor Güvenlik Kurulu tarafından alınan önlemler çerçevesinde;

• Seyrantepe Metro İstasyonu, emniyet tedbirleri çerçevesinde kapalı olacaktır. Taraftarlarımız bir önceki istasyon olan Sanayi Mahallesi’nde inip İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin tahsis ettiği otobüslerle Seyrantepe Metro İstasyonu’na ulaşabilecektir. Metro istasyonu ile stadımız arasındaki yaya geçiş tüneli ise açık olacaktır.

• Türk Telekom Arena'da yapılacak futbol karşılaşmalarında, aşağıdaki haritada belirtilen 1 ve 2 numaralı noktalarda, Seyrantepe Metro Kavşağı-Ayazağa istikametine inen köprü giriş ve çıkışları maçın başlama saatinden 4 saat önce araç trafiğine kapatılacaktır.

• 3 ve 4 numaralı noktalarda, TEM kuzey yan yoldan Ankara yönüne ve bölgede bulunan kat otoparkına dönüşler de maçın başlamasından 4 saat önce araç trafiğine kapatılacaktır.

• 5 ve 6 numaralı noktalarda ise stada inen yan yol, takım otobüslerinin TT Arena’ya girişinin ardından (Maç başlamadan yaklaşık bir buçuk saat öncesi) ile maç bitiminden 1 saat sonrasına kadar trafiğe kapalı olacaktır. Otopark kartı olanlar, kontrol noktalarında kartlarını göstermek suretiyle stat otoparkına giriş yapabilecektir.

Taraftarlarımızın bilgilerine sunarız.

Bu metronun kapali olusunun teror sebepli oldugunu dusunmuyorum , diger yandan ozellikle bize yapilmis bir kumpas oldugunu da dusunmuyorum ,fakat ne oldugunu da bilmiyorum , o kadar 3 uncu tup yapildi donuslerde pek bir rahatlama haberi de gelmedi metro kullananlardan , arkadaslarin soyledigine gore ayni tas ayni hamammis

Üst Alt