Beşiktaş, Negredo'yu Transfer Etti - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
mecburiyetten ögrendiler cünkü verecek paraları yok mecbur ölücü olacaklar adamlar 3 büyükler icinde en batık olanları 2 senedir sampiyon oluyorlar ama 10 milyon euro dahi harcayamayacak durumdalar
fiko denen sapık sunun farkında sampiyon olamazlarsa yine hem eski günler gelecek hem icracılar kapıya dizilecek
gelen gelirleri bonservis olark kullanma lüksleri " 0 "

fakat oyuncu maaslarından fena girecek bunlara pepeye yıllık 4.5 negredoya yıllık 4.1 takım icinde dengeyi kaybediyorlar
fikonun ve 8 tasın tek artısı var o da şenol günes herseyi ayakta o tutuyor simdilik

Bu adamları 2 yıldır şampiyon yapıp ayakta tutan Dursun-Aziz işbirliği maalesef.

Adamların futbolcu başlığının açılma saati bile Beşiktaş'ın büyüklüğünü gösteriyor. İnanılmaz bir kulüp gerçekten :(

Ve medyada bunu dillendiren bi tane insan evladı yok.
takımları olmuş huzur evi gibi, iki seneye tüm kadroyu yenilemek zorundalar, kimse de demiyor aga bu nedir

Alnitak Alnilam Mintaka
Demezler.

Biz olsak 7/24 konuşurlardı omurgasız herifler. Burada da çok yalayan var Beşiktaşı ama bu sene çok pis burunlarının üstüne düşecekler son 2 senedeki tutumlarından iyice uzaklaştıkları için.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Demezler.

Biz olsak 7/24 konuşurlardı omurgasız herifler. Burada da çok yalayan var Beşiktaşı ama bu sene çok pis burunlarının üstüne düşecekler son 2 senedeki tutumlarından iyice uzaklaştıkları için.

Gesendet von meinem SM-A510F mit Tapatalk

Bir de Pepe için yanlamıyorlar mı böyle yavşak yavşak, "ya aslında 35 yaşında ama dünya yıldızı yaneee, yaşın ne önemi var ki, 10 milyon da versen değer Pepe'ye, mucuk mucuk"

Ulan Drogba'yı getirdik, Ağzını açan "yaşlı bu yaşlı yaşlı, koşamaz yaşlı çünkü yaşlı bu" deyip durdu. Sonra hepsinin içinden geçti aslanım neyseki.

Ne şerefsiz adamlar bunlar ya.

Peki biri çıkıp da demiyor mu "aga bu nedir" diye. Adamlar bir video yapmış çılgınlar gibi eğleniyorlar. İnanamıyorum. Bu videoya efsane harika mükemmel deyip kahkahalarla gülenler var ciddi ciddi.

Ayrıca tinerciler anlasın diye sanırım ingilizce seviyesini kasıtlı olarak beginners yapmışlar.

YouTube

Peki biri çıkıp da demiyor mu "aga bu nedir" diye. Adamlar bir video yapmış çılgınlar gibi eğleniyorlar. İnanamıyorum. Bu videoya efsane harika mükemmel deyip kahkahalarla gülenler var ciddi ciddi.

Ayrıca tinerciler anlasın diye sanırım ingilizce seviyesini kasıtlı olarak beginners yapmışlar.

YouTube

Ben dün 10 kere falan izledim gülmekten yarildim bu nasil bir sacmaliktir ya :asd:

Umarim bizim Dursun görmemistir bunu yoksa onun da böyle birsey yapma ihtimali az degil.

Biraz daha açık olalım; rezil bir şey olduğu için güldün değil mi? Yoksa gerçekten yaratıcı komik ve eğlenceli olduğu için mi :asd22:

Tabi ki rezil oldugu icin :D Yoksa aman Dursun görmesin yoksa o da yapar demezdim.

Tinerci tinerci diyoruz da gercekten böyle bunlar ya, taraftarindan tut yöneticilerine kadar hepsinin kafasi ayni.

Tabi ki rezil oldugu icin :D Yoksa aman Dursun görmesin yoksa o da yapar demezdim.

Tinerci tinerci diyoruz da gercekten böyle bunlar ya, taraftarindan tut yöneticilerine kadar hepsinin kafasi ayni.

Merak ediyorum şampiyon olamayacakları ilk sene (bu yıl, seneye, diğer sene, elbet bir gün) şerefli üçüncülükler diye dolaşacaklar mı; çok merak ediyorum.

Merak ediyorum şampiyon olamayacakları ilk sene (bu yıl, seneye, diğer sene, elbet bir gün) şerefli üçüncülükler diye dolaşacaklar mı; çok merak ediyorum.

Emin olabilirsin aynen dedigin gibi olacak. Veya alcakgönüllü mimikleri yapip "aman yaa hep mi sampiyon olacagiz zaten" diyecekler.

Ulan bu hava ne. Bizim 16 sene Fenerin ise 13 sene önce taktigi 3.yildizi bu sene taktiniz.

Üst Alt