Haber - Beşiktaş, Nuri Şahin ile Görüştü | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş, Nuri Şahin ile Görüştü

Beşiktaş’ta Hasan Arat, Nuri Şahin ile bir telefon görüşmesi gerçekleştirdi.

İki taraf yeni sezonla ilgili fikir alışverişinde bulundu.

Nuri Şahin, Dortmund kapısının kendisine hep açık olduğunun farkında. Terzic’in devam edeceği bir senaryoda Nuri hocanın Beşiktaş’a sıcak bakabileceğini düşünüyorum.

[Ertan Süzgün]

Yaşayacakları senaryo şu olur:
Nuri sene başında jk'nin başına geçer. Terzic Dortmund'la kötü bir sezon geçirir ve devre arasında kovulur. Nuri sene ortasında jk'yi bırakıp Dortmund'a geçer. %99 böyle bir şey yaşanır.

Geleceğini sanmıyorum

hatta niyeti olsa bile güzel kontrat görünce - bjk gibi enkaza dönüşmüş ortama girme stresini ister mi ? Hiç sanmam.

Nuri hem bu kadroya, hem de bu lige gelir mi yav. Gelirse kendi ile çelişir ve şu Beşiktaş'a gelmek ile çok büyük hata yapar.

Gelirse kendini yalanlamis olur

Hedefleri oldugu icin dortmund a gitti

6 ay sonra geri dönmesi sacmalik olur

Ayrica almanlar da buna izin vermezler diye düsünüyorum cünkü deger verdikleri potansiyel gördükleri icin teknik ekibe dahil ettiler ikinci adam olarak

İki yönü var;

1. Antalyasporun kısıtlı imkanlarıyla iyi kadro kurmuş, iyi futbol oynatmıştı. Ne olursa olsun, BJK ile AS un imkanları karşılaştırılamaz ve kadroda da iyi futbolcular var halihazırda. AS un yapamayacağı transferleri BJK yapabilir ve ortaya iyi bir takım çıkarabilir, geçen yıl bizim yaptığımız gibi.

2. TR deki futbol ortamı malum; BJK camiası da büyük takım olma iddiasıyla hemen şampiyonluk isteyecektir. Olası kötü bir başlangıç ve zirvenin biraz uzağında kalma durumunda kazanı kaynatmaya başlarlar. Daha rahat bir ortamda tecrübesini artırması en iyisi olacaktır kendisi için...

Daha önce bahsetmiştim. Futbol piyasasında nadir yüksek donanıma sahip kişilerden biri Nuri Şahin. Okan Hoca sonrası için de aklımdaki tek isim şimdilik...

Gelecegini düsünmüyorum. Adamin hedefi Dortmund´un hocasi olmak. Terzic kovuldugu an Dortmund´un birinci hocasi olacaktir.

Dortmund’u bırakıp size mi gelecek ya
Ulan 20 tane adamla görüşüp en son çürümüş santosa mecbur kaldınız a tinerci ezikler
Ne sanıyonuz kendinizi bilmiyorum

Üst Alt