Beşiktaş Olağanüstü Genel Kurula Gidiyor, Fikret Orman İstifa Etti! - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Olağanüstü Genel Kurula Gidiyor, Fikret Orman İstifa Etti!

daha karpuz kesecektik lan fikoooo

fiko fikoooo was is das fikoooo

rezil rüsva olasin emi fikooo

ali sana diyorum, ayagini denk al bak fiko abini ne hale getirdik.

Haşırt de blackboard

Kulupler birligide suan baskansiz kaldi yani. Mustafa başkan olsam kulis yapip birligin basina gecerim, fener mal gibi kalir

fik1_1895488672524fc138db58d.jpg

serdar adalı başkan olur büyük ihtimal. yıldırım demirören iddia dan dolayı aday olamaz ama burası Türkiye hak hukuk 2. planda olduğu için kılıfına uydurup tekrar tüpçüyü getirirlerse şaşırmam.

Ya bilmem nereni yiyim ayağı yapıyor. Nazlanıyor bi iki taraftar ayarlanır fiko başkan bizi birakma diye bağırttırılır. Ikinci senaryo ise kargaların maddi durumu gerçekten çok kötü işi kotaramayacağıni farketti iyice ben iyi olamıyorum dur bari Galatasaray ın önünü keseyim de bana yaklaştırayım dedi o da tutmadı şimdi kaçıyor Ali K.O.Ç. iyi izle bu fragmandı film yakinda başlıyor başrolde sen olcaksın fiko yan rol oyuncusuydu...

Fatih Terim “nerede kalmıştık?” dedikten sonra:

beşiktaş'ın 2 senelik devri bitti.
şenol güneş milli takım'a kaçtı.
yıldırım demirören istifa etti.
yusuf namoğlu istifa etti.
fikret orman istifa etti.

Özenti Fenerlilere göre istifa etmesinin ana sebebi Ersun Yanalmış :ROFLMAO:
ciddi mi ? ohaa. ersun kim guardola mı da hocalar başkanlar ondan kaçıcak, kendini baya dev aynasından gören fbliler var belli ki :asd: ne ersunmuş arkadaş trabzonda başarısı yok adamınn,1 kere şamp oldu diye guardiola yaptılar adamı, 2014 de 4 tane maçta 80 den sonra puan almışlar ve 4tane maçta 90+larda kazanmışlar bi de,ama nisanda diye sanıyorlar ki ezdik:asd:

Üst Alt