Beşiktas ŞL'de ne yapar ? - Sayfa 7 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktas ŞL'de ne yapar ?

Cevap: Besiktas CL'de ne yapar ?

Ben sonuncu olacaklarına inanmıyorum, Liverpool faciası kadar büyük 1 ders başka takıma nasip olmaz heralde :rolleyes: 3. olurlar :)

bence türk takımlarının en iyi görüp görebileceği nokta çeyrek final ,gerisi için fazla ümitlenmeyin orada devler biz türklere ekmek yedirmezler

Büyük ihtimalle 3. torbada olacaklar ve UEFA'nın yeni kararı nedeniyle 4. torba ekipleri zayıf ülkelerin takımları olacak.Bu yüzden 3. olmaları büyük olasılık..

Türkiye'yi temsil edecek kadar kaliteli bir takım olduğunu düşünmüyorum. Gruptan çıkamazlar.

Kim guzel takti.1-0 onde lyon.besiktasa Lyon ayarinda 1 takim bide daha guclu bir takim gelecek grupta.Besiktas eski rekorunu egale edecektir ben buna inaniyorum.

8taş lyon karşısında iyi oynadı derli toplu gördüm...fink ve ernst ortasahaları gayet iyi ve oturmuş..8taş sorun yaşarsa savunma göbeginde yaşayabilir..Ferrari falan çok agır..

Bu sene lig çok zorlu geçeçek..

8taş lyon karşısında iyi oynadı derli toplu gördüm...fink ve ernst ortasahaları gayet iyi ve oturmuş..8taş sorun yaşarsa savunma göbeginde yaşayabilir..Ferrari falan çok agır..

Bu sene lig çok zorlu geçeçek..

Maci 90 dakika izledim.Ozellikle 80e kadar besiktas yoktu sahada daha dogrusu Lyon cok iyidi ama hakkini yemeyelim son 15 dakika cogu futbolseverden beklenmeyecek bir mucadele verdi Besiktas ama hazirlik macidir bu sampiynolar liginde iki guclu takim bunlarin grubunda olacagina gore yine rekor egale edilir diyorum.

ernst ve fink begendimi egemen..yanlız savunma çok perişan olur..Ferrari çok agır keita karşısında kesin kırmızı görür..

Tecavüz kacınılmazsa zevk almaya bak

21871.jpg

liv8-0_blk.jpg

Bjk bile 3 sene icinde 2 defa CL ye gidiyor biz ise 5 sene icinde saece 1 kere gittik... :mad:

deli iboyle messi düellosu olmaz çünkü deli ibo 1. dakikada kırmızıyı görür messi karşısında

Üst Alt