Beşiktaş Talisca'nın Bonservisini Neden Almadı? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş Talisca'nın Bonservisini Neden Almadı?

gunesten_talisca_karari_gsaray_derbisinde_1512130116_9914.jpg

Beşiktaş, Talisca'nın sözleşmesindeki opsiyon maddesini kullanmadı ve Brezilyalı futbolcu Benfica'ya geri döndü. Talisca'nın sözleşmesindeki 21 milyon euro değerindeki satın alma opsiyonunu kullanmayan siyah beyazlı yönetimin aldığı bu kararın perde arkasındaki gelişmelere FutbolArena ulaştı.​
Talisca Beşiktaş'tan ayrıldı mı?
Beşiktaş yönetimi sezonun sona ermesinin ardından Talisca ile yaptığı görüşme sonrasında Brezilyalı futbolcuya maaşında zam teklifinde bulundu. Ancak Talisca kesin olarak başka bir kulüpte oynamak istediğini yönetime iletti. Bunun yanı sıra Talisca ile yapılan görüşmelerde menajerinin de 5 milyon euro komisyon istemesi üzerine Fikret Orman, yüksek maliyeti nedeniyle Talisca'dan kar elde edilmesinin zorlaşması nedeniyle bu transfere yanaşmadı.​
Talisca'nın sözleşmesindeki 21 milyon euro satın alma opsiyonu dışında menajerinin istediği 5 milyon euro'luk rakamın ardından, Beşiktaş yönetimi masadan kalktı ve Talisca'nın sözleşmesindeki satın alma opsiyonunu kullanmadı.​
FutbolArena​

olur mu yahu.

TV'lerde besiktasli yorumcular 'Taliska Bestasi cok seviyo ve cok para kazandirmak istiyo, olurumde beni benfika uzerinden satamazsiniz ben brezilyada dogdum bestasli oldum diye diretiyo' diyorlardi.

tinercilere yalan mi soyluyorlardi yani?

Türkiye'nin en büyük kulübü olarak beşiktaş türkiye kupasına tenezzül etmediği gibi talisca'ya da tenezzül etmemiştir , daha iyilerine layık olarak world class transferler yapacağına inancımız tam.

Bizi ilgilendirmeyen bir durum.

Ha forumdaki Beşiktaş sempatizanlarını derinden üzmüştür tabi orası ayrı.

sent via GSC

Acikcasi ben de anlamadim . Cikar ver 21 i , sat 30 a , satamazsan 20 ye havada verirsin

Kendisi ile anlasamadilar , tek sebep bu

Acikcasi ben de anlamadim . Cikar ver 21 i , sat 30 a , satamazsan 20 ye havada verirsin

Kendisi ile anlasamadilar , tek sebep bu
tumblr_ozmcfhoVlN1ujmvy2o1_500.jpg

20yi 30u kim veriyor yahu.
E satma garantin nedir bi anlatin. Adama diyelim talip var 35e kadar cikacaklar senle niye gelip anlassinlar veya almak icin ugrassinlar gider taliscanin menajeriyle anlasir talisca hem besiktasta hem benficafa zorluk cikarir temiz 25 milyon euroya halleder bu isi.

E satma garantin nedir bi anlatin. Adama diyelim talip var 35e kadar cikacaklar senle niye gelip anlassinlar veya almak icin ugrassinlar gider taliscanin menajeriyle anlasir talisca hem besiktasta hem benficafa zorluk cikarir temiz 25 milyon euroya halleder bu isi.

Evet zaten sanirim bu dedigin gibi oldu cunku aksi takdirde 21 i benficaya toka eder alirlardi tapuyu

Tekrar alinti yapiyorum . Eklemem var

Bjk en basta talisca ile bir devam kontrati imzalamadigi icin bu hale dustu . Eger opsiyon kullanilirsa maasi sudur budur diye anlassalardi elleri gucluydu

21 i odese alirdi bjk ve yine iyi paraya satardi ama talisca ile maasta anlasmamasi icin menejer sorun uzerine sorun cikarmis

Bu 2 senelik kiralamanin bjk lehine ve aleyhine noktalarini iyi irdelememiz ve ileride bunun idealini bulup uygulamamiz lazim

Kucuk bir detayi atladiklari icin ciddi kardan oldular , bizim icin iyi bir olay oldu ama ders cikarmak lazim

Büyük bir takıma gitsinde ne denli şişmiş bir balon olduğunu herkes görsün.

Mutsuzluğu tatmadan hep mutlu olmak istersin.
Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

Kaynak:Osman SEDEN

Büyük bir takıma gitsinde ne denli şişmiş bir balon olduğunu herkes görsün.

Oysa nelerin seni mutsuz ettiğini bilmeden, nelerle mutlu olacağını nasıl bilebilirsin ?

O kadarda uzun boyludeğil emmoğlu...
Hatta büyük takımlarda kaliteli oyuncuların sağlayacağı daha fazla boş alanlar bulup daha uygun fırsatlar yakalar kendini gösterecek..

Oynayabileceği ligler hollanda,türkiye,belçika falan.
4 büyük ligdeki büyük takımların hepsinde 10.haftadan sonra yedek kalır.
Kesinlikle büyük takım oyuncusu değil.
O kadarda uzun boyludeğil emmoğlu...
Hatta büyük takımlarda kaliteli oyuncuların sağlayacağı daha fazla boş alanlar bulup daha uygun fırsatlar yakalar kendini gösterecek..

Üst Alt