Beşiktaş, Talisca'nın Yerine Bernard'ı Transfer Ediyor! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş, Talisca'nın Yerine Bernard'ı Transfer Ediyor!

bernard-shakhtar-donetsk_1flb4aoznxfrx1netd7lu0gjqp.jpg
Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Anderson Talisca'nın ayrılması üzerine bonservisi elinde bulunan Bernard'ın transferine onay verdi.​
Anderson Talisca'nın takımdan ayrılması üzerine 10 numara arayışına giren Beşiktaş, Talisca'nın boşluğunu doldurmak için yeniden bir Brezilyalı'ya yöneldi.​
Sabah'ın haberine göre; Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Shakhtar Donetsk ile sözleşmesi sona eren Bernard'ın transferine onay verdi.​
Tecrübeli teknik adamın Bernard için "Klasik bir 10 numara istemiyorum. Bernard orta sahanın yanı sıra iki kanatta da oynayabiliyor. Tam benim istediğim özelliklere sahip bir futbolcu" dediği belirtildi.​
Shakhtar formasıyla 29 maçta 10 gol kaydeden Bernard, asıl mevkii sol kanat olmasına rağmen, sağ kanatta ve 10 numara pozisyonunda oynayabiliyor.​
Goal

Keşke biz alabilsek şampiyonlar liginde oynama avantajımız da var ama Türkiye'ye geleceğini sanmam ben bu adamın bu yaşta

Bernard'i bu yasta kimse Türkiye ye getiremez.

Gelir. Eskisi gibi degil artik.

Mehmet Yildiz, Okan yilmaz, Makakula'li ligin orta halli takimlarinin golculeri artik Eto, Wegner Love, Adebayor

kariyer pesinde bir futbolcunun mehmet yildiz veya okan yilmaza karsi attigi gollerin veya yaptigi asistlerin bir onemi yok ama artik adebayor ve wagner love'a karsi var. Ligin kalitesi son on senede cok artti. Gelir artti ve kulupler artik financial fair play baskisiyla paralarini dogru harcamaya zorlandilar.

Yıllık 4 milyon maaş, 3 milyon imza parası, 4 yıllıkta sözleşme ister.

Bu şartlarda getirmek istiyorlarsa getirsinler.

Bernard Rodri yerine bizim takıma mükemmel olurdu , Hem bonservis kazanırdık hemde çok para harcamadan yeri dolardı

hqdefault.jpg

Üst Alt