Beşiktaş Taraftarı: "Hepimizi Allah korudu"


besiktas-kiev-saldiri.jpg


Kiev’de Beşiktaş’a taraftarına saldırı: "Onlarca yaralı var"

Beşiktaş taraftarlarından bazıları ilk uçakla Türkiye'ye dönüş yaptı. Maskeli ve askeri üniformalı kişilerin saldırısında yaralanan taraftarların bir kısmı da Ukrayna'daki hastanelerde tedavi görüyor.

Beşiktaş’ın Şampiyonlar Ligi’nde Dinamo Kiev’le yapacağı maçı izlemek için Ukrayna’ya giden siyah-beyazlı taraftarlar saldırıya uğradı.

Saldırılarda onlarca kişi yaralandı. Yüzleri maskeli, asker üniformalı kişilerin saldırısı sırasında, yaralananların bazıları ilk tedavilerinden sonra maçı izleyemeden, Ukrayna hava yollarına ait uçakla, Kiev saati ile saat 20.00’de Türkiye’ye hareket etti.

Yaralı taraftarların durumunun SÖZCÜ‘ye anlatan bir iş adamı, ‘Çok perişan durumdalar, uçak boşken yaralılar nedeniyle bir anda doldu. Anlattıklarına göre, Beşiktaşlılar’a saldıranlar, maskeli kişiler, bazılarının neredeyse suratı tam anlamıyla dağılmış durumda. Sportmenliğe yakışmayan, olaylar yaşanmış. Taraftarları tekerlekli sandalyelerle, uçağa getirtiyolar” dedi.

“HEPİMİZİ ALLAH KORUDU”


Saldırıda yaralanan Metin Tandoğan, “Maskeli ve asker üniformalı kişiler, meydanda bize saldırdı. Allah hepimizi korudu ki ağır da olsa yaralandık ama en azından ölmedik. Bizden sonra diğer gruplara da saldırılar oldu. Hastanelerde çok sayıda yaralı arkadaşlarımız var. Ben uçak bulduğum için hemen dönüyorum. Hepimizi Allah korudu” ifadelerini kullandı.

Kiev uçağı saat TSİ: 23.00 civarında Ankara’ya inmiş olacak.

4636.jpg

b9811c25-bf71-4cfe-bb70-44c70879d7e3-custom.jpg


Kiev’de Beşiktaş’a taraftarına saldırı: Onlarca yaralı var… – AMK Spor
 
Vay serefsizler...

Suc bizde modern olacagiz ayagina kibar oluyoruz. Kiracan bunlarin kafasini buraya geldiklerinde


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Son düzenleme:
mala vuracağım derken , mala dönmek de var

Beşiktaşlı taraftarlara geçmiş olsun , bir süre perhiz yapmakta fayda var.
 
Korumuş evet, yazın İngilizlere yapmışlardı bi ingiliz komaya mı girdi öldü mü ne, genelde kavgaları da GoPro'yla kaydedip internette yayınlıyorlar. Rusya'ya Ukrayna'ya gidip meşale yakmak çok aklı başında olay diil. Rus ve Ukrayna'lı hooliganlar sürekli dövüş eğitimi yapıyorlar bu maçlar için, bu Beşiktaşlılar antremanlı herifler diil.

adamların kavgaları bile tertemiz la. kırılan otobüs camları yok , esnaf camları yok. sopa yok , silah yok. :)

çarşı grubundakilerin şımarıklığından olmuştur kesin. durup dururken dalcak halleri yok herhalde.
 
Ulan şerefsizler madem 6 tane atacaktınız ne diye dövdünüz adamları, madem dövdünüz acıyıp 6 tane atmasaydınız bari, hiç vicdan kalmamış bunlarda
 
Üst Alt