Beşiktaş ve Emre'nin Cezası Belli Oldu ! - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş ve Emre'nin Cezası Belli Oldu !

Cevap: Beşiktaş ve Emre'nin Cezası Belli Oldu !

ya bişey sorucam burda hukukçu arkadaşlara ciddi ciddi şimdi tff çıksa deseki bu senenin şampiyonu fenerdir play off u oynamanıza gerek yok biz arkadaşlarla oturduk karar verdik canımız böyle istedi fenerin oynadığı maçlara 5 er puan verdik öyle uygun gördük bu durumda ne yapılır? yani örneğin şu durum bu dediğimden farklı bişey değil ki.kural açık ceza açık suç açık.yani harbiden bu ülkede hak hukuk falan hiç mi yok lan? olum valla ben bu ülkeden korkmaya başladım.lan Allahsız 3-5 kişi her istediği kararı verebiliyo mu yani?

Lanet olsun hepinize.. Bu kepazelik ve eyyamciligin cevabi pazar gunu sahada verilecektir..

Sifatlarina sümkürdügüm cocuklari alias Fenerasyon.

Bizim Taraftar bu sene cok iyi.Ne küfür var,ne baska bise var.100% destek.Ama eger bi küfür etseydik (BJK gibi sahaya girmeyi gectim),inanin ki en az 5 mac ceza alirdik.

Emre´nin cezasi zaaten serefsizligin babasi.

Artik su Mafya adamlarin kafasina kursun siksinler,biktik.Hepimizik biktik.

birakin pfdk fenerlimis veya baskan demirorenmis muhabbetini. sonucta bu insanlar orada birer kukla. amac koltuk dolsun. niyemi iki mac verdiniz dersen itiraf etti ya ondan diyecekler. bjk stadini 5 mac falan kapatmak icin acaba ne olmali? kim olmeli? resmen 3. dunya ulkesi standartlarini uyguluyoruz.

Bu sene TFF çok fazla taraf tutar oldu insanların sabrı taştı artık bunun hesabı verilir bence

Allah kahretsin TFF seni.Tarafsız değilsiniz ulan adiler.Zaten Emre'nin hakaretten dolayı sevk edilmesinden belliydi adam ırkçılığı kabul ettiği halde hakaretten sevk ediliyor , Beşiktaş'ta 2 maç almış demek illa ki o sahaya girenlerin futbolcularımıza saldırıp , yaralaması lazım yüksek cezalar için şerefsizler tarafsız değilsiniz!

Bu lavuklar böyle giderse cazası kesilene özür dileme plaketi verirlerse hiç şaşırmam.

Emre'ye bile ceza veremeyen bir oluşumdan, sakın küme düşme veya başka cezalar beklemeyin.

ananızın adresini verin lan,serefsizler,dellendirmeyin ulan bu taraftarı,bizim sabrımızı sınıyolar arkadas,biz bu oyunu bozarıssss!!!!

ya şimdi bu işin adı emre ırkçılık yapmadı mı olacak? :D lan çok iyi ya :D fener şike yapmadı emre de ırkçılık yapmadı öyle mi :D valla gülüyorum bu halimize.

Anası belli bir federasyonun doğal olarak babası da elli olur...

Ulan en son gidicem FIFA'nın UEFA binasının önüne gözlerine sokucam salakların bunların aşağılık icraatlarını

Şikeden sonra ırkçılık ve sahaya dalmak da serbest olmuştur, dilediğinizce yapın millet.

ya arkadas bu ayni carsili lavuklarin sahaya girmedik, yuvarlandik sacmaligi gibi olmus..

kardesim benim hem ingilizcem hem dudak okumam iyidir.. Goruntuyu izledim, emre bariz bir sekilde "f..ing nigga" diyor goruntude.. ertesi gun cikiyor basin toplantisi yapiyor gozumuzun icine baka baka "ben f...king nigga demedim, f...king prick dedim" diyor..

ulan emre iti, "f...king nigga" dediysen zokora anana selam soylesin mi lan? dunya alem gordu "f....king nigga" dedigini.. Eeee, o halde bunun cezasi ne? 2 mac mi?

lanet olsun boyle duzene, lanet olsun boyle federasyona, lanet olsun boyle hukuga.. sizi pazar gunu TT Arena'nin cimlerine gommek farz oldu.. Bunlari gorup de pazar gunu fbjk'yi yerle bir etmeyen futbolcumuza hakkimi helal etmem..

Üst Alt