beşiktaş - Sayfa 42 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Beşiktaş, Ernest Muci için Legia’ya toplam 10 milyon Euro'nun biraz üzerinde bir ödeme yapacak.

Legia, Muci’nin bir sonraki transferinde yüzde 10'luk pay aldı. (WP SportoweFakty)
nasıl 10 M trasnfer yapıyor bu adamlar baba ya

biz yazın icardi'ye para verdik son güne kadar kiralık getireceğiz diye 50 takla attık.

bizim basımızda gsnin parasını düsünen erden baba var o yüzden

bunlar borcla transfer yapıyor ben gitsem arkamdakine girecek mentali var adamlarda

bizde borcu sıfırlamaya calısıyoz
orası tamam - zaten anlayışla karışlamayan olmamalı

FFP falan filan yok mu denetleyen ? neyi kimi satıp gelir elde ettilerki 10 M basabiliyorlar ona şaşırıyorum.
kontratlarını falan bilmiyorum ama Aboubakar var - Rashica'ya para bayıldılar - Ghezzal'In kontratında madde var deniyordu otomatik +1 yıl vs diye ne bileyim.

Holley sponsorluk geldi(oda pek para değil) 10 M Euro nasıl çıkarabiliyorlar hesap kitaba uygun onu anlamıyorum.

Bjk tarihinin en pahalı transferi bir Arnavut ve çocuk olacak he, hele böyle bir sezonda bu transferin patlamama ihtimali yok bu muymuş niye alındı bla bla

Beşiktaş, Ernest Muci için Legia’ya toplam 10 milyon Euro'nun biraz üzerinde bir ödeme yapacak.

Legia, Muci’nin bir sonraki transferinde yüzde 10'luk pay aldı. (WP SportoweFakty)
Muci Bjk'nin şu an yaptığı transferler arasında biz de alabilirdik dediğim tek oyuncu. Tabi ne kadar lige uyum sağlayacak bu da önemli oynadığı lig pek bir şey göstermiyor ha Aston Villa maçında da iyi oynamıştı diye hatırlıyorum o ciddi bir referans olabilir diye düşünüyorum. Gerçi bizimkiler bu oyuncuya bu parayı verseler yazılanları az çok hayal edebiliyorum ama bana göre Bjk'nin en doğru transferi bonservis+ az maaş, potansiyelli oyuncu.

orası tamam - zaten anlayışla karışlamayan olmamalı

FFP falan filan yok mu denetleyen ? neyi kimi satıp gelir elde ettilerki 10 M basabiliyorlar ona şaşırıyorum.
kontratlarını falan bilmiyorum ama Aboubakar var - Rashica'ya para bayıldılar - Ghezzal'In kontratında madde var deniyordu otomatik +1 yıl vs diye ne bileyim.

Holley sponsorluk geldi(oda pek para değil) 10 M Euro nasıl çıkarabiliyorlar hesap kitaba uygun onu anlamıyorum.
500 milyon zarar açıkladılar üstüne bir o kadar para harcadılar yüksek ihtimal sezon sonu 30 milyon euro civarı zarar açıklayacaklar. 1-2 seneye Ffp kıskacına gireceklerdir.

Bunlar şirket takımları olmuş. Kendilerini kandırmasınlar biz köklü camialarız diye. Otokoçspor, koçtaşspor. Para için Koç’un kucağında hoplayan utanmaz insanların takımları bunlar. Koç bunların ağzından hortumu vermiş, besliyor.

Köklü ve bağımsız bir camianın taraftarı olma şerefine nail sadece biz varız.

Koçsporun 2.takımına tff limitleri de işlemiyor zannımca. Koçspor 1.takımına da işlemiyordu bu limitler. Nasıl olsa medya hesap sormaz tff zaten emirlerinde. işte böyle bir saf kötülüğe karşı mücadele ediyoruz

Üst Alt