Beşiktaş’a Şok Üstüne Şok! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Böyle bakarsak bizle Fener de kapanırdı.
Zaten hepsi ayni tas ayni hamam, hic bir ulkede bu kadar kotu ekonomik durumda olan bir takim acik kalamazdi. Hukumet 'sayesinde' acik tutuluyor ama artik bunun bir sonu gelmeli, bu bizim icinde gecerli surekli yardim destek istemekle yurumez daha bu isler.

Kuluplerin tuzugu degistirilip tamamen sirket adinda yonetilip satilmasi lazim. Baska careleri yok.

Yani rakiptir sonuçta falan dememek lazım. Bu kuşlar olmazsa ligin reytingi düşecek ve bizim gelirlerde azalma olacak. Bence yöneticileri çeksin bu cezaları ve bu cezayı da taraftar versin derdim ama Allah önce o taraftara akıl ve vicdan versin, gerisi gelir zaten. Böyle olması kötü bence.

Aslinda TFF guzel kural koydu ama uygulayamiyorlar. Fener ve Bjk en fazla 15 milyon maas vermeli, biz de en fazla 25 vermeliyiz. Oyle 1 - 2 sene de degil, en az 5 sene. Kural uygulanirsa yabanci siniri gelse de yerli futbolcularin fiyatlari artmaz. TFF efsane olacakken kestane mi olacak gorecegiz.

Zaten normalde coktan kapanmisti eger baska bir ulkenin takimi olsaydi ama bizim ulkede zorla acik tutmaya calisiyorlar.
Bunları yıllar evvel yazmıştık aslında yapılandırma çıkmasa geçen sene bitiyorlardı fiko çeyrek katrilyonu bir haftada yedi

Bu sene de Pandemi kurtardı

Bu sene şampiyonlar ligine gidemezlerse seneye yoklar artık biterler bunu kimse engelleyemez

Hodri Meydan.

Bunlar ne yapti böyle durumlara cok kötü.
Ama Balotelli parasi cikti o önemli.

Ne yaptigini soyliyim.

Bjk nin capi 10 yilda bir sampiyon olmaya musait.

Ust uste 2 kez sampiyon olmak icin senolla yirtik donlu kiclarini bayra actilar. O ilk sampiyonluktan once bir 10 yil civari sampiyon olamamislardi. O tamam. Ama 2. Sampiyonlugu alinca simdi bir 10 yil daha sampiyon olamayacaklar. Bu da kabaca bir 7 yil daha surunecekler demek.

Tff , siyaset vs destek olmazsa bjk amatöre kadar inmeli bana gore bu finansal yapi ile ama el atacaktir serefsizler.

Üst Alt