Haber - Beşiktaş'ın 5 Puan İstemesi Hakkında Volkan Demirel: "Bunları konuşmak çok yanlış" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş'ın 5 Puan İstemesi Hakkında Volkan Demirel: "Bunları konuşmak çok yanlış"

Deprem nedeniyle fikstür avantajı oldu mu?

Volkan Demirel: "Alınan puanlar veya oynanan, oynanmayan maçlar sayılsın, sayılmasın... Bunları konuşmak bile şu anki ortamda bence çok yanlış. Ben bu konu hakkında konuşmamayı tercih etmelerini diliyorum. Çünkü yakışmıyor"

Volkan Demirel: "Bana çok ufak hesaplar gibi geldi. Çünkü Hatay silinmiş. Acıları tekrar tazelemek istemem ama benim bir oyuncum, bir sportif direktörüm hayatını kaybetmiş. Bunlar hayattan silinmiş, senin 3 puanın silinse ne olur? Şampiyon olsan ne olur, küme düşsen ne olur?"

(L1 Üçgen)

Pandemi sezonunda belirli bir haftadan sonra maçlar seyircisiz oynandığında, (hatta gs'in ilk ya da ikinci maçı içeride bir Bjk derbisiydi ve 0-0 kalmıştık), kimse çıkıp da "millet iç sahasında daha fazla seyircili maç oynadi" demedi ve bu olayı mücbir sebep sayıldı.

Bunu da öyle sayacaksın ey bjk.

Bu kadar kahpe bir kulup olamaz. Kalkip bir de yalan yanlis algi yaratmaya calisiyorlar. Buyuk abilerinden ogrenmisler heralde. Sanki o maclar olmasa Bjk sampiyon olacakti. Bjk'ye 5 puan eklense bile 3 puan gerimizdeler.

Arkadaşlar bir kez daha söylüyorum;
Evet deprem çok üzdü bizi hepsi bizim kardeşimiz
Amaaaa bu Volkan denen (insan demeye dilim varmıyor k bakmayın) şey 30 milyon insana hiç bir şekilde saygı duymadığını defalarca kanıtlamıştı.
Şu aptal romantiklikleri bırakın lütfen! Yok iyi insanmışta yok bilmem neymişte..
Kalabalıkta artislik yapanın tenhada özrü kabul olmaz..

Deprem bizi birleştirdi ve çok doğal olarak aradaki kinleri unutmamızı sağladı. Olması gereken, doğru olanda bu süreç icinde buydu. Insan hayatı söz konusuyken sportif rekabet geri plana itilebilir. Ancak Arenaya gelse şu saatte yine söverim ben buna. Kusura bakmayın az uğraşmadı bizle zamanında.

Inlesin Tüm Ülke Zaferinle Şanlı Galatasaray

Futbol dışı bakarsak evet adil bir durum değil gibi duruyor,deplasmanda oynamakla iç sahada oynamak eşit değil denebilir ama tek maçlı kupa statüleri var dün olduğu gibi kura ile bir takımın sahasında oynanıyor maçlar.Keza BJK F.B yi kendi sahasında yenemedi deplasmanda yendi bu sezon.

Futbol dışı bakarsak evet adil bir durum değil gibi duruyor,deplasmanda oynamakla iç sahada oynamak eşit değil denebilir ama tek maçlı kupa statüleri var dün olduğu gibi kura ile bir takımın sahasında oynanıyor maçlar.Keza BJK F.B yi kendi sahasında yenemedi deplasmanda yendi bu sezon.
En ufak bir haksızlık yok. Zamanında bir takımın uçağı düşmüştü kupa verildi o takıma. Neyin haksizligindan bahsediyorlar anlamiyorum

Üst Alt