Beşiktaş'ın Fikret Orman Balonunu Patlatan İki İğne | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ın Fikret Orman Balonunu Patlatan İki İğne

Daha önce onlarca yazım oldu bu konu hakkında yazdıklarım ortada başta galatasaraylılar olmak üzere beşiktaşın transfer politikasını başarılı bulan, çin seyahatini öven, onları ciddiye alıp rakip gören, ekonomilerini başarı zanneden arkidişlere hatırlatma amacıyla başlığı açıyorum ki daha önce yazdıklarımızı tekrar toparlarız burada...

BEJEKENİN MATKAP BALONUnu patlatan iki iğneden biri Münih'teki Bayern'dir diğeri de Aslantepe'deki Galatasaray'dır...Fener iğne bile olamadı ama gerim gerim gerilen bejek balonu kendi kendini kupada patlattı...Alın size süt kupası...alın size feda...alın size karlı trasnfer...alın size ahmet bulut...alın size çin seyahati...Sizi hiç ciddiye almadım da işte ergen galatasaray taraftarına bırakıyorum ben başlığı...GALATA'NIN ASLANLARI TİTREYİP KENDİNİZE GELİN BİZİM ANTİ-TEZİMİZ FENER'DİR...ESAS DÜŞMANLARIMIZ ONLAR BIRAKIN BEJEKEYİ İBEBEYİ ONLAR BİRBİRLERİNİ TATMİN ETSİN BİZ FENERİ DİŞLEYELİM...Hürmetler...

NOT: İşbu başlıkta analizleri toparlayacağım şimdilik fenerli arkadaşlarıma gün yüzü görmemiş küfürlerimi iletmekle meşgulüm...Seviliyorsunuz gençler...ismailenver kaçar...cimbom 21'i saplar...

Fener maçı sonrası maça çıkmayarak sn. Cumhurbaşkanımıza ters gitmiştir kendilerini hiç affetmeyeceğim. Eminim cumhurbaşkanımızda aynı fikirdedir.
Bu demek oluyor ki beli dogrulmaz şu saatten sonra.
şerefli. 3.lukler kovalamaya devam. Kadro da yaşlı, bütçe de yok. Yakında menemene dönecekler gene.

ASUS_Z00ED cihazımdan Gscimbom mobil uygulaması ile gönderildi

....
4563159368c18ba0c351046258ac0e87.jpg

Şampiyon GALATASARAY yazdırdık

Uğur renktaşa, hiç yakıştıramadım böyle bir başlığı.
İçeriği geçtim Kargalari ciddiye alıp başlık bile açılmaz.
birde liselilerin ifadeleri ile dolu bir içerik olmuş.

Bize hiç yakışmıyor bu hareketler bizim seviyemize uygun değil.

Bir tek sen gelme, Dursun!
Uzak dur bizden.

Uğur renktaşa, hiç yakıştıramadım böyle bir başlığı.
İçeriği geçtim Kargalari ciddiye alıp başlık bile açılmaz.
birde liselilerin ifadeleri ile dolu bir içerik olmuş.

Bize hiç yakışmıyor bu hareketler bizim seviyemize uygun değil.

Bir tek sen gelme, Dursun!
Uzak dur bizden.
Ben de kaile almıyorum ama çok abartıldıkları için irrite oluyorum beşkitaş rakip olamaz ve berbat bir mali politikaları var...

Üst Alt