Haber - Beşiktaş'ın Yasa Dışı Transfer Görüşmesi FIFA'lık Oldu | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş'ın Yasa Dışı Transfer Görüşmesi FIFA'lık Oldu

Al Nassr, Anderson Talisca ile kulübün bilgisi dışında görüşüldüğü gerekçesiyle Beşiktaş'ı FIFA'ya şikayet etti.

Suudi Arabistan basınından çıkan haberlere göre, Al-Nassr, Talisca görüşmelerinin yasa dışı olduğu gerekçesiyle Beşiktaş hakkında FIFA'ya suç duyurusunda bulundu.

Teknik direktör Şenol Güneş, geçtiğimiz günlerde açıklamasında, "Talisca ile görüntülü konuştum. Çok özlediğini ve gelmek istediğini söyledi ama fiyat 10 milyon eurodan aşağı değil. Talisca, almak taraftara daha farklı bir heyecan katar. Alınsa başka oyuncu almaya gerek yok çünkü fazla mevkiyi alternatif haline getiriyor. O tarza daha uygun fiyata farklı bir oyuncu bulursan yine alırız. Talisca 'Orta yol bulalım, gelmek istiyorum' dedi. Ama istemek başka, gerçekler başka bir şey" şeklinde konuşmuştu.

Ajansspor

adamlar bjkye vereceğine kadro dışı bırakıp futbol hayatını bitirir bunun. Şenol yönetimi hedef gösterecem derken hem adamı yaktı hem tjk kulübünü.

Bjk'ye parayı basıp alıp Al Nassr ile anlaşamazsa bir şekilde transfer yasağı yeme ihtimali var önümüzdeki 1-2 dönem için sanki eğer haber doğruysa, sonuçta takımın TD'sinin itirafı görüştüm diye ve daha sonra Talisca açıklama yaptıktan sonra yine evet görüştük telefonla diye bir açıklaması daha var.

Üst Alt