Beşiktaş'ın Yeni Sezon Formaları - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ın Yeni Sezon Formaları

Cevap: Beşiktaş Çubuklu Formasını Tanıttı

ne özelliği var da beğeniyorsunuz anlamıyorum. biraz çeşitlilik olur. her sene aynısını kakalayıp duruyor adi-das

bizine bjklimiyiz

sevenlerde siyah beyaza hayranlık oldugu için seviyor her senin aynısı yakası degişigi

aynı bokun çekirdeklisi derler bizim orda

Bu forumda çok net tinercilere hayranlık besleyenler var rahatsız edici

Bunların klasik forması düz beyaz değil mi niye sürekli çubuklu çıkarıp duruyorlar.

klasik cubuklu formalar normal yani bi çekiciliği yok

adidas bunlara 110.yıl forması yapacakmı bakalım.

Beşiktaşta fenerbahçenin çubuklu formasını klasik gibi yapmış . Bizde parçalı fenerbahçede çubuklu var insan başka bir şey yapar . Ne biliyim düz forma yapar Real Madrid gibi

bir de türk bayrağı nike logosunun üstünde yani sağ üstte değil de, acil olarak değil de, çabuk çabuk değil de mümkünse bu sefer ortada olsun :asd:

zaten bu sene ortadaymış kantarelli söyledi bu maç geçen seneki parçalı da orada olduğu için böyle yapılmak mecburiyetinde kalınmış :yenieek:

-----

Klasik forma deyip geçmeyin. Birde klasik olayını yanlış anlayan kulüpler var; :eek:

Yıl 2009 Cangele üzerindeki forma- Yıl 2013 Jaja üzerindeki forma

cangele2b.jpg

Klasik... Yine en iyi formaları Nike ve Puma yapıyo valla :/ Adidas'ın ürettiği formaları beğenmiyorum ben...

Bu arma , nasıl ya her sene değiştirilemiliyormu kuş eklemişlerdi.

Klasik de keramet var demişler herhalde ama herkesin Tarihi Galatasaray gibi değildir :b5::b5::b5::troll:

Adidas her formasına 3 tane şerit çekmekten başka ne iş yapıyor?

İyi ki Nike'a geçtik, biraz estetik görüyoruz.

Üst Alt