beşiktaşlı oyuncular milli takım'a alınmasın kampanyası | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

beşiktaşlı oyuncular milli takım'a alınmasın kampanyası

evet arkadaşlar öneri açık ve net... ilk iki maçta oguzhan, cenk ve olcay gibi gereksiz ve balon topçuların önderliğinde oynadığımız kabız futbol sonrası bu isimlerin oynamadığı çek cumhuriyeti maçını kazanarak iddiamızı sürdürdüğümüz bir ortamda aleni loser beşiktaş camiası ve kanserini de def etmenin vakti zamanıdır diye düşünüyorum.

Ülkemizin önemli takımlarından biri olan ezeli rakibimizin futbolcularını ulusal takımımızda görmekten memnuniyet duyduğumu ifade etmekte bir sakınca görmediğimi belirtmek isterim.

tinerciler genelde çapsız oldugundan genelleme yapılmış ama bence yanlış bir durum .
şu an en leş kadro bizde.

Ayrıca onlar olmasa 3.olamazdık hem guruplarda hem burada işe yarıyorlar ilk 2 lerin çıktığı turnuvalar için katılıyorum

Olcay 70. dakikada oyuna girmesine ve o kadar kontra yakalamamıza rağmen bir tane dribbling bile atamadı bu kadar leş bi futbolcu olunmaz

ulan adam diğer hesaptan ceza yedi anında eski profille tekrar geldi. bundan ceza yese efsane ümüt çatar profiliyle geri dönecek.
feyk profil olaylaırnı ben yapsam anında enselenırım. zanmeta benim neti felç ediyor.
önerilere bir pm kadar yakınım.

Olcay dribling atmaya çalışırken bana bizde sağ kanatta oynarken top ile out'a koşan Umutu anımsattı. Bu kadar yeteneksizlik ile bu kadroda yer alması Terim'in torpilinden başka birşey değil.

Hadi Sinanı almıyorsun anlarım da bu Olcay yerine Kerim Frei olsa ya da hiç sevmesem de Alper olsa daha mı kötü olurdu. Hadi bunlar olmuyor bizim beyinsiz Yasin bile bu kazmadan daha iyi her şekilde.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Son düzenleme:
Ben dün akşam inanamadım Beşiktaş'ın bu oyuncular ile şampiyon olduğuna

Bir tek ismail iyi oynadı diyebilirim

Oğuzhan bilmem kaç milyon euro falan diyorlar ama adamın turnuva boyunca bir tane olumlu hareketi yok

Olcay zaten başlı başına bir olay

Adamı kontra atak için oyuna aldı adam devamlı frene bastı

Yerden yere vurulan burak dün mücadelesi ile Emre mor ile birlikte maçı aldı

Ama cenk tosun neden şişiriliyor anlamış değilim

Gesendet von iPhone mit Tapatalk

Üst Alt