Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!


Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Beşiktaş kadın voleybol takımının alt yapı oyuncularından Nurcan İbrahimoğlu, İETT otobüsünde şort giydiği için dayak yedi.Beşiktaş kadın voleybol takımı alt yapı oyuncusu 19 yaşındaki Nurcan İbrahimoğlu, 28 Temmuz akşamı antrenmandan çıkarak Bahçeköy- 4. Levent otobüsüne bindi.Üzerinde basketbol sporcularının giydiği bir şort bulunan genç kız, bacaklarını önündeki boşluğa doğru uzattı. Erkek yolculardan biri İbrahimoğlu’nun yanından geçerken önce uzattığı ayaklarına vurdu, ardından da otobüste birçok boş yer varken genç kızın yanına oturdu."ÇIPLAK BACAKLARLA OTURAMAZSIN"Ayağına vuran adama kendisinden özür dilemesi gerektiğini söyleyen İbrahimoğlu, aldığı cevap karşısında şok oldu. Genç kızdan özür dilemeyen adam “Bu otobüste çıplak bacaklarını uzatarak oturamazsın. Terbiyesiz” diye bağırdı.GENÇ KIZIN DUDAĞI PATLADINeye uğradığını şaşıran genç kız “Asıl terbiyesiz sizsiniz” dedi. Bu sözler üzerine iyice sinirlenen adam, genç kıza bir yumruk salladı. Dudağı patlayan İbrahimoğlu’nu saldırganın elinden yolcular aldı.KARAKOLDA İLGİLENMEDİLERİbrahimoğlu olayın ertesi günü Ayazağa’daki polis merkezine gitti, ancak karakolda kimsenin kendisiyle ilgilenmediğini iddia etti.Ardından Şişli Adliyesi Adli Tabibliği’ne giden İbrahimoğlu, dudağındaki patlağa rağmen kendisine darp raporu verilmediğini iddia etti, genç kız, yaşadıklarına isyan etti.

Haber Kaynağı: Milliyet
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!Allah belalarını versin. Hepsi gaza geldi şerefsizlerin. Hepsi kendini bi bok sanıyor. İşte bunların yüzünden insan dinden imandan soğuyor şerefsiz adi herifler
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!Ramazan olmasa rahat rahat bakacak dabi abimiz sorunsuz :DRamazan olunca oruç gidecek korkusuna bakamayınca bünye sinir yapıyo tabi haliyle :DBence bunun adı yobazlıktan önce bencillik olur :D Ben bakamıyorsam kimse bakamaz ulan :asd:
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!Siyonizmin ışığında sergilenen islami senaryo. Dünya böyle kemirgenler ile dolu. Önemli olan o fırsatı vermemek.
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!İşlerine gelen her halta yorum yazıp avukatlık yapanlar, bu konuya el atmaz nedense.
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!islami terör hortlamak üzereNe alaka ?Gerizekalı bir dangalağın yüzünden olayın geldiği yere bak. Oldu olacak herifi el-kaide militanı ilan etseydiniz.Ramazan ayında böyle saçmalamalar oluyor ne yazık ki. 3'ü doğru 5'i yanlış ama oluyor. Allah akıl fikir versin.
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!Tek kelimeyle. ŞEREFSİZLİK!!!!!! Forum olarak bu kıza destek verelim, sesimiz çıksınki karakolda kızımızı sallayanlar işlerinin kolay olmadığını anlasın.
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!El-Kaide militanının bile yanlışta olsa bir amacı var bu adamın tek amacı sapıklık,şerefsizlik.Ne alaka ?Gerizekalı bir dangalağın yüzünden olayın geldiği yere bak. Oldu olacak herifi el-kaide militanı ilan etseydiniz.Ramazan ayında böyle saçmalamalar oluyor ne yazık ki. 3'ü doğru 5'i yanlış ama oluyor. Allah akıl fikir versin.
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!Geri zekalı birinin çıkardığı bir olayı İslama bağlamak ne kadar mantıklı acaba?Sanki o kişi İslamı temsil ediyor.
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!Geri zekalı birinin çıkardığı bir olayı İslama bağlamak ne kadar mantıklı acaba?Sanki o kişi İslamı temsil ediyor.Temsil etmiyor işte, bizde onu diyoruz.

"İslam hoşgörü dinidir."

"İslam'da kadına şiddet yoktur."Bu şerefsizler kendi olmayan akıllarına göre inançları yorumlayanlar. Allah için savaştıklarını zanneden hasta ruhlu pislikler.
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!Senaryo adamın yaptığı değil karakolun yaptığı. Bir kerede anlayında 2. yorumu atmayayım. O günleri görürüm umarım.
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!Temsil etmiyor işte, bizde onu diyoruz.

"İslam hoşgörü dinidir."

"İslam'da kadına şiddet yoktur."Bu şerefsizler kendi olmayan akıllarına göre inançları yorumlayanlar. Allah için savaştıklarını zanneden hasta ruhlu pislikler.Bunun adı cahillik bunu yapanlarda genellikle 50 yaş üstü yapıyor çünkü onların zamanında böyleydi.
 
Cevap: Beşiktaşlı Voleybolcuya dayak!Senaryo adamın yaptığı değil karakolun yaptığı. Bir kerede anlayında 2. yorumu atmayayım. O günleri görürüm umarım.Herkes sizin kadar zeki değil. Biraz anlayışlı olmalısınız bence.Şİmdi karakol -tabi doğruysa- ilgilenmemiş bu mağdur bayanla. Buradan eğer islami(!) senaryo -ki dangalağın birinin üzerinden ülkenin siyasi profilini çıkarmak bu olsa gerek- çıkarsa:Örtülü bayanlara dayak atarlarken izleyen polisleri de görüyor bu ülke, başı kapalı insanların Gata'ya hasta ziyareti yapamadığı zamanları da... Ve bunun gibi sayısız saçma sapan olay.Burdan nasıl bir senaryo çıkar ?Olayları illa farklı yerlere çekip konuyu kapattıracaksınız. :)
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt