Beşiktaş'ta Caner ile Cenk Tosun Antrenmanda Tartışma Yaşadı | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ta Caner ile Cenk Tosun Antrenmanda Tartışma Yaşadı

İşte Cenk Tosun ile Caner arasında yaşanan tartışma - YouTube

Milli takımlardan dönen futbolcuların katıldığı Beşiktaş'ın akşam antrenmanında, Caner Erkin ile Cenk Tosun arasında tartışma yaşandı.

BİRBİRİNE GİRDİLER

Antrenmanın bir bölümünde Caner Erkin, Cenk Tosun'a sert hareket yapınca golcü oyuncu tepki gösterdi. Cenk, kontrolsüz hareket yapan Caner'i uyarmak için seslendi. Cenk'in uyarısı sonrası hareketlenen Caner takım arkadaşının üzerine yürüdü.

Bu esnada Şenol Güneş'in yardımcıları araya girmesiyle olayın daha fazla büyümesi engellendi.

Gamaspor

CugFB5ZWYAAdr4E.jpg

Bu Caner'in ciddi mental sorunlari var. Rakip taraftar olarak soylemiyorum , insan olarak soyluyorum. Cidden bu kadar stres hasta edecek adami

Sent from my iPhone using Tapatalk

çok iyi be çok iyi. nvtsporun da fenerin hıncından dolayı caneri yerin dibine sokup olayı körüklemesi dahada "muazzam"
:005:
inş. daha beter olursunuz

Benim anlamadığım Caner böyle sayko bir tipken eşinin aleni onu aldatmasını gavatlık derecesinde medeni karşılayıp üstüne ayrılık hediyeleri filan alması ne mana? Hani desek bu adam uysal, affetmiştir eşini herkes insan hata yapar filan diye yaklaştı bu adam yanında oyuncu koşuyor diye sinirlenen bir tip bunu nasıl bu kadar rahat karşıladı anlamadım ben bu konuya nereden bağladım onu hiç anlamadım ama öyle şooldu.

Video'yu izlemeden işin içinde Caner varsa suçlu bellidir diye düşündüm yanılmadım. Emre'den sonra en sevilmeyen futbolcusudur muhtemelen kendisi ve bu apoletini hızla güçlendiriyor.

Benim anlamadığım Caner böyle sayko bir tipken eşinin aleni onu aldatmasını gavatlık derecesinde medeni karşılayıp üstüne ayrılık hediyeleri filan alması ne mana? Hani desek bu adam uysal, affetmiştir eşini herkes insan hata yapar filan diye yaklaştı bu adam yanında oyuncu koşuyor diye sinirlenen bir tip bunu nasıl bu kadar rahat karşıladı anlamadım ben bu konuya nereden bağladım onu hiç anlamadım ama öyle şooldu.
4a00b5b2426c93d4cc8d9a91a6326d2e.jpg

Yerlerini sen doldur iste

Canere boşuna şerefsiz demiyoruz.

Bu karaktersiz herifi bir de bize isteyenler vardı burada.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

Özellikle bu sıralar Caner'de iyiden iyiye bir agresifleşme var.
Eskiden de sert ve maç içinde sürekli yakınan bir adamdı ama Beşiktaş'a gittiğinden beri iyice koptu.
Muhtemelen ciddi bir sorunu var.

Üst Alt