Haber - Beşiktaş’ta Fernando Santos, Yeni Sezonda Olmayacak - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş’ta Fernando Santos, Yeni Sezonda Olmayacak

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Fernando Santos'tan geleceğiyle ilgili açıklama:

"Bu takım bu sene 4 hoca değiştirdi. Yönetime inanıyorum, onların da bana inandığını biliyorum."

Rıza Çalımbay muhtemelen daha yüksek bir puan ortalaması elde edebilirdi. Şimdi tazminat vs. Evet takımlar sonra borç batağında, peki neden? :red:

Aklıma direkt Fatih Tekke geldi, gayet iyi işler yapabilecek potansiyele sahip aslında. Ancak değişik bir adam; kendisini pazarlama işlerine filan hiç girmiyor, kaderci-mütevekkel halleri var...

Bir de bahsedilmiş; Palut doğal adaylardan biri olmalı. Çağdaş' ı beğenmezler, Sergen rahatını bozmaz...

BJK ın ve gelecek TD ün işi çok zor. Yerlinin kredisi baştan düşük olacak, Rıza' ya bile süre vermediler. Yabancı yüksek bütçe ve sabır ister, ikisi de yok. Beter olsunlar...

Aklıma direkt Fatih Tekke geldi, gayet iyi işler yapabilecek potansiyele sahip aslında. Ancak değişik bir adam; kendisini pazarlama işlerine filan hiç girmiyor, kaderci-mütevekkel halleri var...

Bir de bahsedilmiş; Palut doğal adaylardan biri olmalı. Çağdaş' ı beğenmezler, Sergen rahatını bozmaz...

BJK ın ve gelecek TD ün işi çok zor. Yerlinin kredisi baştan düşük olacak, Rıza' ya bile süre vermediler. Yabancı yüksek bütçe ve sabır ister, ikisi de yok. Beter olsunlar...
palut'u denesinler akillari varsa

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt