Beşiktaş'ta Gündem: Gökhan, Ospina ve Glik | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ta Gündem: Gökhan, Ospina ve Glik

Müdafaa hattını takviye etmek için kolları sıvayan Beşiktaş yönetimi Şenol Güneş'in raporu doğrultusunda harekete geçerken gündeme Glik ve Ospina isimleri geldi.

Kalede Boyko'dan istediği verimi alamayan ve Tolga'yı kesecek bir kaleci arayışında olan kara kartal'da daha önce de gündeme gelen Ospina ismi bir kez daha masaya yatırıldı.

Arsenal'de yedek kalan başarılı filebekçisi de Şampiyonlar Ligi'nde boy gösterecek Beşiktaş'a sıcak bakarken transfer önümüzde ki günlerde netleşecek.

Stoper için de alternatifli bir liste hazırlayan Şenol Güneş ilk olarak Torino'nun başarılı savunma oyuncusu Kamil Glik'i istediğini yönetime iletirken liste de Skrtel de yedek olarak yer alıyor.

Defasın sağına da takviye yapmak isteyen yönetim Fenerbahçe'den ayrılırsa Gökhan Gönül ile de anlaşmak istiyor ve bu transferde de dirsek temasları bir süredir devam ediyor.

Şenol Güneş'in takımın defans hattına sağlam takviyeler yapılmasını istediği ve gerçekleşmezse Avrupa'da zorlanacaklarını yönetime ilettiği de ifade edildi.

Valla bravo,içimizden hallederiz demiyorlar..Beşiktaş çok iyi bir takım değil,adamlar bizim rezil olmamızı iyi değerlendirdiler.Şampiyon oldukları zaman en kötü kaleci+geri 4lü komple değişmeli diyordum(sonradan gelen 2 stoperi tam bilmiyorum) Ospina+Glik+Gökhan çok iyi isimler.Ayrıca Oğuzhan-Atiba orta sahası bakalım ş.liginde ne yapacaklar..Beşiktas için kıstas alınması gereken bu yıl avrupa ligindeki grupları.O leş gibi grupta sadece 2 galibiyet alabildiler,o galibeyetler de grubun açık ara en kötü ve en isimsiz takımına karşı alındı.

Üst Alt