Beşiktaş'ta İki İsimle 3'er Yıllık Anlaşma! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'ta İki İsimle 3'er Yıllık Anlaşma!

bjk_logo_alevli.jpg

Beşiktaş yönetimi yaklaşık 1.5 - 2 aydır görüşmeleri sürdürdüğü Tolga Zengin ve İsmail Köybaşı ile yeniden anlaştı.

Siyah-Beyazlılar, sezon sonunda sözleşmesi bitecek Tolga Zengin ve İsmail Köybaşı ile 3'er yıllık anlaşmaya vardı. Ntvspor'un haberine göre, önümüzdeki günlerde iki oyuncuyla resmi mukavele imzalanacak ve anlaşmalar Kamuyu Aydınlatma Platformu'na bildirilecek.

Bu arada sezon sonunda sözleşmesi bitecek 3. oyuncu olan Serdar Kurtuluş ile de yeni bir anlaşma için görüşmelerini sürdürüyor.

Ajansspor.com

Tam buna benzer bir şey yazacaktım. :D

Bunlarda bizim yaptığımız hatayı yapıyor, bu sözleşmeler ileride ciddi sıkıntı çıkaracak bunlara.

Ben bu adamların akıllandığını falan düşünüyordum transfer işlerinde. Hatta ne yalan söyleyeyim bu kafa ile giderlerse önümüzdeki bir kaç sene başa ciddi bela olabilirler düşüncesini de taşıyordum. Ama gördüğüm kadarı ile şampiyonluk kazanma evresine gelince fabrika ayarlarına hemen dönmüşler. Sevindirici gelişme :D

Iki sebeple cok benzemiyor Aysal'in hatasina

1. Bu adamlarin sozlesmesi bitiyor. Bizimkilerin daha en az 1,5-2 seneleri vardi yanilmiyorsam.
2. Ismail genc, Tolga da kaleci. Sozlesmeleri bittiginde bizimkiler gibi 34 filan olmayacak Ismail.

Ayrica cok bizim verdigimiz gibi ederlerinin 3 misli para da vermedilerse mantikli. 14 yerli icersinde olsa faydali olacak adamlar bunlar.

Tolga ligin en kötü kalecilerinden biri birde kabadayı gibi maç içinde embesil hareketleri var.

Köybaşı kötü bir oyuncu değil ama ust düzeyde değil ve daha da gelişim gösterecek bir yapıda da değil. Ama rotasyonda iş yapar.

HUAWEI G7-L01 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

YO hayir reis
ben oldum olali ismaili begenirim
bence degerli bir sporcu :ka19:

Elbette görüşüne saygı duyarım. Antep'teki çıkış sürecinde bende beğeniyordum. Ciddi potansiyeli vardı bu çocuğun. Fakat geçirdiği sakatlık sonrasında hiç üzerine koyamadı. Özellikle Kasımpaşa maçında ve son Bursa maçında izlerken pozisyon bilgisinin de çok zayıf olduğunu gördüm. Dağınık bir hali var. Ve stoperler hep İsmail'in açıklarını kapatmak için onun kanadına yönelmek zorunda kalıyor. Arkaya kaçan adamlarda İsmail onları muhteşem bir manzara gibi izlerken işi bitiriyor. Bana göre bu saatten sonra da bu durumunu düzeltmesi zor.

Üst Alt