Beşiktaş'tan Bir Kez Daha 'FEDA' Kampanyası - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'tan Bir Kez Daha 'FEDA' Kampanyası

Benim hatirladigim
UCL. 70 milyon euro
Transfer. 70 milyon euro
2 sene lig. ?
Loca Kombine ?
Sponsor. ?
2 sampiyonluk ve Loca Kombine + Sponsor 150 milyon euro etse 290 milyon euro yapar. Yine sampiyon olamadiklari yillarda ortalama 60 milyon gelir etseler 7 senede 420 milyon euro yapar. 9 senede 710 milyon euro. Yahu 9 senede 100 milyon harcasan borcun 190 milyon euro olmaliydi. Artik nasil faiz oduyorlarsa borc katlanmis. Yani fenerin borcunun bir aciklamasi var, her zaman pahali takim kurdular ama bjknin borcunu anlamiyorum
O 100 milyonu sadece menejerlere verdiler.
Demirören dönemi felaket.
Tabatalar Gutiler Portekizliler vs vs.

En az 400 milyon euro o dönem buhar oldu.
Faizine yetişemiyorlar şu an.
CL olmadığı her sezon beşiktaş batık durumda.

Biri çıkar bunları yine kurtarır.
Bu yıl Vodafone olur bir daha ki yıl bir arap gelir bilemedin bir İran'lı çıkar ortaya.

Gscimbom mobil

O 100 milyonu sadece menejerlere verdiler.
Demirören dönemi felaket.
Tabatalar Gutiler Portekizliler vs vs.

En az 400 milyon euro o dönem buhar oldu.
Faizine yetişemiyorlar şu an.
CL olmadığı her sezon beşiktaş batık durumda.

Biri çıkar bunları yine kurtarır.
Bu yıl Vodafone olur bir daha ki yıl bir arap gelir bilemedin bir İran'lı çıkar ortaya.

Gscimbom mobil
Benim bahsettigim sadece Orman donemi. Bu arada yasal yukumluluk var mi bilmiyorum ama artik kulupler menajer paylarini da yazmali. Mesela x oyuncu 3 milyon aliyorsa menajer parasi o 3 milyonun icinden mi yoksa ayri mi oduyor bilmeliyiz. Isteseler FIFA, UEFA cok rahat cozer de onlar da istemiyorlar

Üst Alt