Beşiktaş'tan Burak Elmas'ın Açıklamalarına Yanıt Geldi - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'tan Burak Elmas'ın Açıklamalarına Yanıt Geldi

Yönetmeliklere aykırı taleplere kılıf aramak için İzmir’e gitmek mi? Uçaklar İstanbul’a gelirken mi? Ulan Antalyaspor gelemedi işte İstanbul’a.

Bu sadece tinerle olacak bir kafa değil.

Bjkyi muhatap alip uzunca aciklama yapmanın gereği yoktu. Bide şuna takıldım bu heriflerin tek avrupa başarısı clde gruptan cikmak bizim son 10 yilda başarılarımiz daha cok avrupada. Uefa bu sıralamayı neye göre belirliyor. Komedi

Hic erteleme falan istemeyip, bunlari yenip evlerine postalayacaktin. Bu eziklerle niye ugrasiyoruz anlamiyorum. Son dönemlerde bence iticilik olmakta Fb yi sollama pesindeler.

al sana türk futbolunun ortak sorunları burak elmas

aciz köpekler psv maçından bahsetmiş, barça'ya bi başarı dilemedikleri kalmış

okumaya gerek yok , az öz ve net konuşmak yerine (dünde yazdım "Oynanacaksa misafirperverliğimizi gösterir , aslan gibi oynarız" de bitir...uzatma..alt tarafı bir maç.) onun yerine 500 satır kelam edersen böyle cevap alırsın.

Ayrıca tamam arada gün olsun önemli maç öncesi derbi olmasın diye bakıyoruzda - bu muhabbete gerek yok. 3 4 günde bir maç olayından ibaret - barça maçını önemsiyorsan çıkarsın yedek rotasyonlu kadroyla barçaya as kadro çıkarsın. Teknik karar.

çok çok gereksiz ve tamamen 0-0 ve tur ihtimali etkisiyle şişen bir konu kusra bakmayın. 5-0 barça yenseydi olmayacaktı bu muhabbet.

oynanacaksa çıkın oynayın bitsin gitsin yani. çıkarsın koyarsın susturursun üstüne barçayı elersin - köpek gibi Galatasaray'a helal olsun dedirtirsin olur biter.

Üst Alt