Beşiktaş'tan Kompany Bombası! - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beşiktaş'tan Kompany Bombası!

Hahaha delillerle herseyi ispatladigimiz icin mi sekiztas oldu

arda vazgeç artık cidden sıktı bir şey değil her konuyu ümit çatar muhabbetiyle kirletmek zorunda değilsiniz. sizin yüzünüzden modlar da şüphe etti özel mesaj trafiği yaşadık . sonucu da yazdım şüpheniz varsa siz de sorun ama artık şu baygın muhabbeti bırakın .

arda vazgeç artık cidden sıktı bir şey değil her konuyu ümit çatar muhabbetiyle kirletmek zorunda değilsiniz. sizin yüzünüzden modlar da şüphe etti özel mesaj trafiği yaşadık . sonucu da yazdım şüpheniz varsa siz de sorun ama artık şu baygın muhabbeti bırakın .

Saygideger büyügüm diye hitap edersen sevinirim

Saygideger büyügüm diye hitap edersen sevinirim

niyeti insanları tahrik ederek kendine küfür ettirip sonra da myc aldırmak olan ve bundan zevk alan biri saygı mı bekliyor ?
hadi canım benden sana ekmek çıkmaz .
aradığın saygıyı çöp tenekesinde bulabilirsin.
uzatma konuları da boş boş mesajlarınla kirletme artık .

niyeti insanları tahrik ederek kendine küfür ettirip sonra da myc aldırmak olan ve bundan zevk alan biri saygı mı bekliyor ?
hadi canım benden sana ekmek çıkmaz .
aradığın saygıyı çöp tenekesinde bulabilirsin.
uzatma konuları da boş boş mesajlarınla kirletme artık .

Konulari uzatmayayim cünkü ben yazdikca sen batiyorsun degil mi

Taraftarı, şampiyon olduk en büyüğüz yeeeeaaaaa:yeah: diyen klubün, yöneticisi de stoper alacaz iyisi olacak yeaaa demesine şaşmamalı. Tiner kafası işte...

Üst Alt