Haber - Beşiktaş'tan Süper Kupa Çağrısı: "Dünyanın en güzel stadında oynayın" - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Haber Beşiktaş'tan Süper Kupa Çağrısı: "Dünyanın en güzel stadında oynayın"

Maç sabahı 2 takımda Anıtkabire gitmeli birlikte. Kim kazanırsa kazansın kupa Anıtkabir müzesinde sergilenmeli. Ite köpeğe ders olsun

SM-G990E cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu maç oynanmaz unutun. Oynansa blilr hem takvim yok Mayısta falan anca oynanır.

Yanisi geçelim geçmişte kaldı bu olay.

Aç TRT Spor'u herkes fikir sunuyor. Benim ki mi ağır geldi. Üzüldüm.

Gürcan Bilgiç dostluk maçı olsun bazı fenerliler Galatasaray takiminda bazı Galatasaraylilar Fenerbahçe forması giysin maç sonunda ikisine kupa verelim diyormuş. Bu saçmalık karşısında benim önerim muazzam bir öneri
Gerceklerden kacamazsın tahir

bugün istiklal marşı mac öncesi oynanmasın dedin mi demedin mi

Gerceklerden kacamazsın tahir

bugün istiklal marşı mac öncesi oynanmasın dedin mi demedin mi
Ben istiklal marşı bugünkü maç öncesinde okunmasin demedim çarpıtma. Ben ligimizde istiklal marşı okunmasına karşıyım dedim. Konusu geldiğinde her zaman söylüyorum. Bugün sırf Araplar istiyor diye okunmamazlik yapılmamalı dedim.

Ben istiklal marşı bugünkü maç öncesinde okunmasin demedim çarpıtma. Ben ligimizde istiklal marşı okunmasına karşıyım dedim. Konusu geldiğinde her zaman söylüyorum. Bugün sırf Araplar istiyor diye okunmamazlik yapılmamalı dedim.
Aksine her mac daha gür sesle okunmalı artık

bu söylemın sebebi ile her gün

sabah 9 gibi kendi başlıgına andımızı atacaksın

Üst Alt