Better Call Saul - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
kadro çok boktanmış

Breaking Bad başladığı zaman oynayan oyuncuların hiçbiri parlak isimler değildi. Hepsi dizideki karakterleriyle yükselen adamlar. Vince Gilligan'ın genel yapısı bu tarz adamlarla çalışmak zaten. Eminim çok büyük işler çıkaracaktır hepsi.

Yoksa Hank, Gustavo Fring, Mike, Jesse Pinkman ve hatta Walter White karakterleri, bu karakterlere can veren adamları yükselten karakterler oldular. Yine öyle olacağını düşünüyorum.

Breaking Bad başladığı zaman oynayan oyuncuların hiçbiri parlak isimler değildi. Hepsi dizideki karakterleriyle yükselen adamlar. Vince Gilligan'ın genel yapısı bu tarz adamlarla çalışmak zaten. Eminim çok büyük işler çıkaracaktır hepsi.

Yoksa Hank, Gustavo Fring, Mike, Jesse Pinkman ve hatta Walter White karakterleri, bu karakterlere can veren adamları yükselten karakterler oldular. Yine öyle olacağını düşünüyorum.

hm göreceyik

İlk bölümü izledim. Gümbür gümbür geliyor dizi. Özellikle 2.bölüm dizinin asıl çıkışı yaptığı bölüm olacak diye düşünüyorum. Sebebi ilk bölümün son sahnesinde gizli. :D

NOT : Spoiler vermekten kaçındım.

Daha izleyemedim yalnız şu fotoğrafı gördüm bildiğin Walter'in kayınbiraderi olmuş lan :D

tumblr_njk87ioCkr1tp4v85o1_r1_1280.jpg

1. bölüm çok iyiydi, Bob reyiz döktürdü

Tuco'yu görmek de güzel oldu. :) Umarim Tuco'nun sevimli yegenleri de görürüz

Üst Alt