Better Call Saul - Sayfa 23 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Nacho ve Mike arasındaki ilişki ve Nacho'nun ölümüne bakacak olursak Mike'ın Jesse'ye karşı tutumunu, babacan tavırlarını daha iyi anlayabiliyoruz. Nacho'nun ölümü üzücüydü ama onun için başka bir çıkış noktası da kalmamıştı. Gustavo'nun kucağına düşmesi onun için sonun başlangıcıydı. Babasını koruyabilmek için kendini feda etti. Ayrıca ölmeden önce iki tarafa da attığı bakış çok güzeldi. Adeta, 'yakında siz de geleceksiniz' dercesine bir bakıştı bu.

4. bölümde spoiler verecek action olmadı biraz düz bir bölüm idi. Sadece Kim ile Mike'yi ilk kez beraber gördük bir de Breaking Bad'in ilk sezonlarında birkaç bölüm oynayan ablayı oynatmışlar.

breaking bad origins vazifesi gören sahnelerinden haz etmiyorum bu bölüm de biraz saul bbdeki ofisine nasıl tranzit yaptı gibisinden olmuş. howart kostümlü saul iyiydi + lalonun ilerleyen bölümlerde estireceği teröre şimdiden zemin hazırlayan kısımlar da intro olarak kabul edersek iyi idi

breaking bad origins vazifesi gören sahnelerinden haz etmiyorum bu bölüm de biraz saul bbdeki ofisine nasıl tranzit yaptı gibisinden olmuş. howart kostümlü saul iyiydi + lalonun ilerleyen bölümlerde estireceği teröre şimdiden zemin hazırlayan kısımlar da intro olarak kabul edersek iyi idi

O vakit finalde Breaking Bad'e değil de Game of Thrones'un ilk sezonuna bağlansınlar heis ;D Bu yazdığın oldu mu şimdi allasen? ;D

Bu arada Lalo'nun önümüzdeki bölümlerde yargı dağıtacağı konusunda fikir birliğinde olmamız beni ziyadesiyle bahtiyar eyledi.

Lalo herhalde Almanya'ya gitti. Gustavo'nun laboratuvar inşa ettiğini kanıtlamak için işçilerden birinin peşine düşmüş olabilir.

Üst Alt