Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv - Sayfa 1159 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Ahmet Çakar’ı tanımadınız mı? Rüzgar nereye eserse o yöne doğru giden bir adam. Şimdi herkes ceza yememizi istediği için böyle konuşuyor.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
Öncedende tanıyorduk az taraftar saldırısına ugramadı böyle salak salak provoke eden konuşmaları yüzünden. karaktersizin önde filama tutanı.

Gökmen Özdenak bizi övmek yerine trabzonspor takımı sahada yoktu diyor takımı hiç beğenmemiş :asd:

Normalde herkesin izlediği Galatasaray trabzon'a top oynatmadı nefes aldırmadı :D

Ahmet Çakar’ı tanımadınız mı? Rüzgar nereye eserse o yöne doğru giden bir adam. Şimdi herkes ceza yememizi istediği için böyle konuşuyor.

Öncedende tanıyorduk az taraftar saldırısına ugramadı böyle salak salak provoke eden konuşmaları yüzünden. karaktersizin önde filama tutanı.

Yarın ceza yersek bildim diyecek, halbuki alakası yok.

Gökmen Özdenak bizi övmek yerine trabzonspor takımı sahada yoktu diyor takımı hiç beğenmemiş :asd:

Normalde herkesin izlediği Galatasaray trabzon'a top oynatmadı nefes aldırmadı :D

Gokmen Ozdenak'in kuyruk acisi var yakinda Divandan atacaklar ona alindi salliyor yine Galatasaray'a.

Boyle bir divan uyesi mi olur. Adam her firsatta Galatasaray'liligimdan utaniyorum diyor.

Gökmen Özdenak abim çok iyi bir Galatasaraylıdır.Yakinen tanıyorum.
Sorun bizim taraftarımız hoşuna gidicek yorumlar istiyor.Gökmen abim de tam tersi olaylara realist bakan biri.Emre Bol gibi ağzından salyarak akarak averaj hesabı yapıp hayal kuran bi adam olsaydı daha mı iyiydi.
Realist olan,pilav günleriyle ve eski günlerle yaşamayan akıllara ihtiyacımız var

Yine sacmaligin had safhasindalar , besiktasta oynayan gg , ibrahim tatlisese fenerbahceliyim demis vs vs

Gg Galatasarayli degil mi ?

Sinan Engin: Aldığım net bir bilgi Galatasaray seneye UEFA'dan ceza ALMAYACAK !

Yönetimin de çok iyi bir sunum yaptığını söylüyor

Sinan tüpeduz yavşaklık yapıyor.
Arda ve Emre ye tepkiler olacak, bu futbolcular azitabilir hakem bunlara yardımcı olması lazım diyor.

GSCimbom Mobile App

Rezalet insanların rezil programı. Azalarak biterler umarım. O görgüsüz yemek seansından sonra toplasan 1 saat bakmışımdır. 6 aydır tek an bakmadım.

PRİM vermeyelim bu tarz güç nereye biz oraya diyen insanlara.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt