Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv - Sayfa 1171 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Rasim Ozan Kütahyalı'nın Taraf gazetesinde çalıştığı günleri bilmeden, onlarca subayın hayatını karartan, ölümüne sebep olan, orduyu bitiren ergenekon davalarının sözcülüğünü yaptığını bilmeden ya da tüm bunları unutarak burada bu insana duyar kasıyorsunuz.

"Gülmek için, eğlenmek için izliyoruz" savunmasına da tahammül edemiyorum!

Bu adamı ekranlarda görüp de kahrolan yüzlerce ergenekon mağduru var. Evi barkı yıkılan, gururu kırılan, intihar eden, hastalanan, ölen... Tüm bunlara karşılık bu adam aptal aptal polemiklerle hayatının sürdürüp, keyfini çıkarıyordu. Yazıktır, ayıptır, günahtır! Kendinize geliniz!

Gönül isterdi ki gazetecilik adı altında önceden göstermiş olduğu faaliyetler özelinde kovulup piyasadan silinseydi daha anlamlı olurdu; geleceğe karşı daha umut dolu olurdum. Ama cinsiyetçi küfür ve hakaretle yok oldu. Buna da şükür tabii ki!

Akhisar-Galatasaray maçı sonrası bir ara Beyaz TV yi actım.. 4 adam birbirine bagırıp duruyordu.. Dayanamadım, kapattım.. Bu programı ciddi ciddi izleyenler var galiba.. İlginç..

Rasim Ozan Kütahyalı'nın Taraf gazetesinde çalıştığı günleri bilmeden, onlarca subayın hayatını karartan, ölümüne sebep olan, orduyu bitiren ergenekon davalarının sözcülüğünü yaptığını bilmeden ya da tüm bunları unutarak burada bu insana duyar kasıyorsunuz.

Liberallik yillarini, Ahmet Altan'in "kalfasi" oldugu donemleri de biliyorum.

Bu adam eskiden de cogunlukcu liberal demokratti, simdi de oyle. Doneklik yaptigi vs. soyleniyor ama cizgisini hic bozmadi.

Son düzenleme:
Eh zaten dogru duzgun mantikli seyleri konusan adamlar var, bkz. Erman Toroglu.

Bence futbol programi dedigin kaotik olmalidir. Serhat Ulueren'i severim, Abdulkerim & Tugay cok pasif kalirlar.

Futbol programindan beklentim futbol haricinde her seyin konusulmasidir.

Bende tam tersi, kaos falan sevmiyorum doru duzgun futbol konusunlar.

Serhat
Apo
Tugay
Ali ece
Bir eski hakem

enfes olur vallah

Liberallik yillarini, Ahmet Altan'in "kalfasi" oldugu donemleri de biliyorum.

Bu adam eskiden de cogunlukcu liberal demokratti, simdi de oyle. Doneklik yaptigi vs. soyleniyor ama cizgisini hic bozmadi.

Ne olduğu belli olmayan, üniversiteyi yarıda bırakıp birden Taraf'ta yazmaya başlayan isimsiz birinin televizyonlarda, köşesinde manipülasyon yapılmasına izin verildi. Bugün hiçbir emekçi gazeteci 2-3 senede bırakın yalı almayı Anadolu'da herhangi bir ilçede ev sahibi olamazken bu adamın yükselişini tesadüf olarak mı görüyorsunuz; yoksa bir başarı öyküsü mü!

Moderatör tarafında düzenlendi:
Ne olduğu belli olmayan, üniversiteyi yarıda bırakıp birden Taraf'ta yazmaya başlayan isimsiz birinin televizyonlarda, köşesinde manipülasyon yapılmasına izin verildi. Bugün hiçbir emekçi gazeteci 2-3 senede bırakın yalı almayı Anadolu'da herhangi bir ilçede ev sahibi olamazken bu adamın yükselişini tesadüf olarak mı görüyorsunuz; yoksa bir başarı öyküsü mü!

Konu disina cikmamak, ozellikle de siyaset katmamak adina fazla bir sey demeyecegim. Konusmanin bir kismini da editlemek durumundayim.

Ben de adamin satin alinmis oldugunu, serefsiz oldugunu, omurgasiz oldugunu soyledim zaten. Komik oldugunu ve ideolojik anlamda cogunlukcu liberal demokrasi tarafinda durdugu gercegini degistirmiyor bu durum.

Bu benim midesizligimden kaynakli olabilir.

Son düzenleme:
Konu disina cikmamak, ozellikle de siyaset katmamak adina fazla bir sey demeyecegim. Mesajin bir kismini da editlemek durumundayim.

Ben de adamin satin alinmis oldugunu, serefsiz oldugunu, omurgasiz oldugunu soyledim zaten. Komik oldugunu ve ideolojik anlamda cogunlukcu liberal demokrasi tarafinda durdugu gercegini degistirmiyor bu durum.

Bu benim midesizligimden kaynakli olabilir.

Şaşırmış ve şok olmuş durumdayım Hamza Bey. Kesinlikle politik olmayan bir mesajdı. Dava sürecini gösteren mesajlardı. Bu düzenlemeyi kurallardan bağımsız keyfi olarak aldığınızı düşünüyorum. Daha fazla uzatmadan tüm mesajları tamamen silmenizi talep ediyorum.

Şaşırmış ve şok olmuş durumdayım Hamza Bey. Kesinlikle politik olmayan bir mesajdı. Dava sürecini gösteren mesajlardı. Bu düzenlemeyi kurallardan bağımsız keyfi olarak aldığınızı düşünüyorum. Daha fazla uzatmadan tüm mesajları tamamen silmenizi talep ediyorum.

Ciddi olmadiginizi varsaymak durumundayim. Konusmanin buyuk kismini duzenledim zaten.

Sonuna kadar politik keza.

Ciddi olmadiginizi varsaymak durumundayim. Konusmanin buyuk kismini duzenledim zaten.

Sonuna kadar politik keza.

İyi niyetinden şüphem yok Hamza Bey ancak hukuki bir süreci gösteren haberlerdi. Partiyi, yöneticileri eleştiren bir şey değildi. Süreç oydu. Bu herkes tarafından bilinen yoruma kapalı bir şeydir. Dava öyleydi böyle oldu. Davanın kendisi politikleşmişse bunda benim suçum yok.

İyi niyetinden şüphem yok Hamza Bey ancak hukuki bir süreci gösteren haberlerdi. Partiyi, yöneticileri eleştiren bir şey değildi. Süreç oydu. Bu herkes tarafından bilinen yoruma kapalı bir şeydir. Dava öyleydi böyle oldu. Davanın kendisi politikleşmişse bunda benim suçum yok.

Konu disi oldugu ve siyasi tartismalara gebe olacagi icin duzenledim, kendi icinde tarafli siyasi bir yorum barindirdigi icin degil.

Konu disi oldugu ve siyasi tartismalara gebe olacagi icin duzenledim, kendi icinde tarafli siyasi bir yorum barindirdigi icin degil.

O çekincede olmanızı anlayışla karşılıyorum. Ancak konu dışına çıkıyoruz, bu tartışmaya son verelim deseydiniz tek bir kelime etmez konuyu kapatırdım. Zaten sildiğiniz o mesajdan sonra benim yazacak pek bir şeyim yoktu. Her şeyi apaçık anlatmıştım. Yaşı genç 10 sene öncesini hatırlamayan kardeşlerimizi bilgilendirecek bir mesajdı. Herkesin sempatiyle baktığı spor yorumcusu kimliğinin çok ötesinde bir isim olan Rasim Ozan Kütahyalı'nın kim olduğunu gösteren bir mesajdı.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt