Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv - Sayfa 1183 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
bir adam bu kadar sisko ve kabilioyetsiz halde bir takimin en uzun sure formasini giymisse veya uzun sure giyenlerden biri olmussa kesin yavsakligindandir. Ki zaten saklamiyo yavsak oldugunu. Aziz Yildirim benim 'liderim!!" diye haykirdi dun programda.
kendinden emin , ozguven sahibi bir insan 'asla ve asla' delikanli ayagi yapmaz. Cunku kendisini oldugundan daha sert yada macho gosterme gibi bir ihtiyaci hissetmez. Emin olun Ali Koc bunu kufrettigi veya etmedigi icin degil, aptal oldugu icin kovmustur.

0D9D7C12-3AE7-4912-B6A7-CA2524867179.jpeg

Bu kez bitirdiler ardayi . Bu "kafayi koydum" lafini hakikaten etmis mi acaba

Amerikada kafayi koysan ismin trump olsa 150 kg lik zenci polisler gelir tutuklarlar

Diyor

Ekli dosyayı görüntüle 30970
19900f75-75af-4dc5-a27a-aaf3cc6eec24-jpeg.30970

Grafik uzerinden siklus (dongu) tartisiyorlar , kimin eli kimin cebinde seklinde belirtiliyor
JR kim burda...

Ya gunahlari boynuna , isim isim bilmiyorum ama erkeklerin kadinlarla ilgili cok net konusamamasinda (ozellikle eski olaylarda) baska bir sebebin etken oldugunu duymustum

Yani erkek erkege bazi iliskilerin de yasandigi gibi igrenclikler . Bunlar taraflarca bilinince cok sert dalamiyorlar birbirlerine tabi

1015002411_0_resize.jpg

Smeagol kendine yeni kıyafetler al.
Bunlar ne böle... Çuvalnan dolar kazanıon halen üstündekiler 140 kiloluk zamanın kıyafetleri gibi derler.. Ayıptır yaw görücüye çıkıyon.

Yoksa sponsordanda mı giyinmeyi beceremiyecek kadarsın..

Melo demirorenle tokalasmadiginda , ya da bir izleyici ters bir yorum yaptiginda gosterdigi tepkiyi arda anca kafa atip silah patlatinca gosterebiliyor sinan engin denen kisi

Hemen yumusatma , hafifletme , gecelimler basladi

Birine dana mana filan saydirmisti , ardaya ise "hala severim..." , adamcilik virusu bunyeye iyice nufuz etmis

Melo demirorenle tokalasmadiginda , ya da bir izleyici ters bir yorum yaptiginda gosterdigi tepkiyi arda anca kafa atip silah patlatinca gosterebiliyor sinan engin denen kisi

Hemen yumusatma , hafifletme , gecelimler basladi

Birine dana mana filan saydirmisti , ardaya ise "hala severim..." , adamcilik virusu bunyeye iyice nufuz etmis

podolskiye dana demisti galiba

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt