Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv - Sayfa 5 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyaz Futbol & Derin Futbol | Beyaz TV | Arşiv

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Cevap: Ve Gol ve Derin Futbol | Beyaz TV

Resmen curcuna var bu ne yhaa boyle Goktuğ'un yerinde olucam kalkarım ayağa adam olun lan derim agırlıgımı koyarım.

İğranç bir program . Herkes bağırıyor ve bir şey anlaşılmıyor. En berbatları da Yula ile Rasim

meettheturk bedri baykam

ibrahimseten tarafından

Bu gece saat 23.00 de Beyaz TV ye tel ile katilacagim, Ahmet Cakar Kutahyali ve FB yi sikayet eden Karli studyoda bulunacak

allah aşkına ahmet çakarın hangi konuşması doğru.adam tam bir nabız adamı,fener yalakcısı olmuş.

Yahu bu şike de sıktı artık ha. Telegol bazen şova başlayınca izlettiriyor kendini ama böyle ciddi havada geçen programlar hiç çekilmiyor. :D

14000 mail gitmiş 10000i biziz lan zaten :D :D

bizden bahseden yok resmen hakkımız yeniyor :D

deli bedri yine suçu Galatasaraya atmaya çalışıyo :mad:

Ulan şu bedri baykam denen şerefsiz sayıp sövüyor Galatasarayımıza, bir kişi de çıkıp cevabını yapıştıramıyor. Biz kendimizi savcı ilan etmişiz ali şen bize zamanında yardım etmişmiş. Cemal Nalga olayında takipçisiyiz diye resmi sitenizde zırvalamadınız mı çirkefler. Bayram bayram sinirimi bozdular ya...

Ulan şu bedri baykam denen şerefsiz sayıp sövüyor Galatasarayımıza, bir kişi de çıkıp cevabını yapıştıramıyor. Biz kendimizi savcı ilan etmişiz ali şen bize zamanında yardım etmişmiş. Cemal Nalga olayında takipçisiyiz diye resmi sitenizde zırvalamadınız mı çirkefler. Bayram bayram sinirimi bozdular ya...

la ne yardımı etmiş merak ediyorum madem avrupa bukadar lobisi varmış fenerbahçe'sini güzel yerlere getirseymiş alt tarafı bazı tavsiye ve bilgilendirmelerde bulunmuştur budur

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt