Beyazıt: "Başkan Dursun Özbek'in attığı adımları gayet yerinde buluyorum" | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyazıt: "Başkan Dursun Özbek'in attığı adımları gayet yerinde buluyorum"

selahattin-beyazit-11-10.jpg

1971 yılında Riva’yı kulübe kazandıran Selahattin Beyazıt, AMK'ya konuştu.

Galatasaray’ın efsane başkanlarından ve 1971 yılında kulübe Riva arazisini kazandıran Selahattin Beyazıt, sarı-kırmızılı takımın ‘kurtuluşu' olarak gösterilen projeye destek veriyor.

Halid KAYACAN / ÖZEL RÖPORTAJ

100 bin TL karşılığında alınan arazinin rahatlıkla mali sorunların önüne geçebileceğini vurgulayan Selahattin Beyazıt, zamanında kendisine yapılan “Burada inek mi otlatacaksın?” eleştirilerini de önemsemediğini söyledi:

“Bana hayvan mı otlatacağız burada eleştirileri vardı ama çok ciddi değildi. O zaman da bu araziyi çok konuşan ve eleştirenler oldu. Riva konusunda Başkan Dursun Özbek'in attığı adımları gayet yerinde buluyorum. Bu konuda çok ümitliyim. Aldığım zaman da çok kıymetli araziydi. Siz bakmayın yapılan eleştirilere. O zamanki büyüklerimizin de yaklaşımı aynıydı ve biz de böyle bir tasarruf kullandık. İyi ki Riva arazisini almışız ve kulübe kazandırmışız.”

Dursun adama kaç $$$ verdi acaba

sadece bu işinden dolayı heykeli dikilecek adama nasıl böyle bir iftira atılıyor anlamış değilim...

Galatasaray bu borç yükünden kurtulacaksa bunu kendisine borçludur... 50 yıl önce arsayı alan şahıs yine aynı vizyoner ve pragmatist bakışıyla değerini buldu satalım diyor... Bu arsanın değerini ortaya çıkaracak bağımsız şirket veya auditor bulmak da çok zor olmasa gerek... Bu bilgi ışığında -İŞİN UZMANI VE YETKİLİSİ OLANLAR- Toki dahil gelen teklifleri değerlendirir.. kulübün menfaati neredeyse o şekilde tasarruf edilir... Kimse bu kadar büyük ve şeffaf olması gereken bir işlemde şahsına pay çıkarıp Galatasaray'ı zarar ettirmeyi göze alamaz...

Son düzenleme:
Dursun adama kaç $$$ verdi acaba

Akıllanmayacaksın anlaşılan. Tek bir başkan efsane payesi alacaksa bu Selahattin Beyazıt' tan başkası olamaz...

Modları, Adminleri, İç İşleri-Dış İşleri Bakanlarını, Emniyet Genel Müdürünü göreve çağırıyorum, böyle bir adama şaka yollu bile olsa satın alındığı imasında bulunmanın karşılığı ban yemekten başkası olmamalı; yetmez, bunu yapan kişinin şüphesiz Fetö ile de bağlantısı vardır; ivedilikle ininden alınmalı!...

Seni gidi had bilmez, utanmaz, arlanmaz, destur bilmezin önde gideni, cahil Flaman seni!:mad:...

Akıllanmayacaksın anlaşılan. Tek bir başkan efsane payesi alacaksa bu Selahattin Beyazıt' tan başkası olamaz...

Modları, Adminleri, İç İşleri-Dış İşleri Bakanlarını, Emniyet Genel Müdürünü göreve çağırıyorum, böyle bir adama şaka yollu bile olsa satın alındığı imasında bulunmanın karşılığı ban yemekten başkası olmamalı; yetmez, bunu yapan kişinin şüphesiz Fetö ile de bağlantısı vardır; ivedilikle ininden alınmalı!...

Seni gidi had bilmez, utanmaz, arlanmaz, destur bilmezin önde gideni, cahil Flaman seni!:mad:...

Kuzenim yazmış Mustafa bey!

Kuzenimi en ağır şekilde cezalandıracağım hiç şüpheniz olmasın

Size iyi günler dilerim

Kuzenim yazmış Mustafa bey!

Kuzenimi en ağır şekilde cezalandıracağım hiç şüpheniz olmasın

Size iyi günler dilerim

Kuzeninin inini (adresini) derhal yetkili kişilere bildirmen gerekiyor, yaş ve akli melekesi itibariyle cezai ehliyeti haiz olup olmadığına ilgili merciler karar verecektir. Bir daha da onu bilgisayarından uzak tut taam mı?!:mad::p:D

Üst Alt