Beyler Mucizelere İnanır mısınız? - Sayfa 4 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Beyler Mucizelere İnanır mısınız?

fft22_mf540689.Jpeg
soldaki abdurrahim albayrak mı? :D

Bu sezon kaç defa geri döneceğimize inandığım zamanlar oldu ama yol bitti artık. Bundan sonra tüm maçları alsak bile şampiyon olamayız.

Kültür meselesi.

Bizde öyle bi kültür yok istediğin kadar stad yap bi Almanya olamayacağız.

Stad yapmakla ilgili bir konu değil zaten,zihniyet meselesi.

İşte bizim kültürümüzde başarıya koşmak var.Buna katılmıyorsun ama birebir durum bu.Tinercilerin stadlarına bak.İyi kötü fulle yakın her maç.2-3 sene evvelini düşün.Kaç kişi gidiyordu stadlarına?Veya Fener'inkine bak son 3 senedir.Eskişehir'i iyi kötü hatırlıyorum 2. ligdeyken bile stadları doluyordu adamların.

Stad yapmakla ilgili bir konu değil zaten,zihniyet meselesi.

İşte bizim kültürümüzde başarıya koşmak var.Buna katılmıyorsun ama birebir durum bu.Tinercilerin stadlarına bak.İyi kötü fulle yakın her maç.2-3 sene evvelini düşün.Kaç kişi gidiyordu stadlarına?Veya Fener'inkine bak son 3 senedir.Eskişehir'i iyi kötü hatırlıyorum 2. ligdeyken bile stadları doluyordu adamların.

Tamam söylediklerine kısmen katılıyorum da, benim söylediğim şeylerinde etkisi var bu durumda. Herşeyi senin dediğin olaya bağlamak yalnış olur.

Tamam sarper sen kazandın kardeşim :D

Reis mesele kazanmak değil ki,fikir alışverişi yapıyoruz.Taraftarlar olarak da bir özeleştiri yapmak lazım bence.Bütün takımlar adına konuşuyorum bunu ülkedeki.Ya 52.000 olmuyorsa bile her maç 35.000 40.000 olsun şu stad.Biz de taraftarımızla da övünebilelim.Başarıya dayalı taraftar profili değişmeli abi 2*2=4.

Reis mesele kazanmak değil ki,fikir alışverişi yapıyoruz.Taraftarlar olarak da bir özeleştiri yapmak lazım bence.Bütün takımlar adına konuşuyorum bunu ülkedeki.Ya 52.000 olmuyorsa bile her maç 35.000 40.000 olsun şu stad.Biz de taraftarımızla da övünebilelim.Başarıya dayalı taraftar profili değişmeli abi 2*2=4.

Başarı taraftarıyız biz kardeşim değişmez.

Ülke geneli öyle, beşiktaş şenol güneş gitsin takım iki bocalasın 15 bine oynar.

Bu işler Türkiye'de başarı ile oluyo.

Bizi konuşacak olursak evet yol sorunu yüzde 10 etki ediyodur, takım ruhsuz etki ediyodur ama işin özeti başarı yoksa iyi futbol yoksa dolduramazsın.

Başarı taraftarıyız biz kardeşim değişmez.

Ülke geneli öyle, beşiktaş şenol güneş gitsin takım iki bocalasın 15 bine oynar.

Bu işler Türkiye'de başarı ile oluyo.

Bizi konuşacak olursak evet yol sorunu yüzde 10 etki ediyodur, takım ruhsuz etki ediyodur ama işin özeti başarı yoksa iyi futbol yoksa dolduramazsın.

Herkes öyle zaten biz Fener Bjk diye ayırmıyorum.Onlar bize diyorlar kendileri daha beter başarı taraftarı.Fener 3 yıldır 10.000 ortalamaya oynuyor neredeyse.Geçen yıl ilk maçlarda transferlerin etkisiyle doldurdular ama sonrası yine 10.000.

14 yıllık bu çile bitsin artık bu sene diyen taraftar profili geri dönmeli.

Üst Alt