GSC Scout - # Bilal Başacıkoğlu - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu
Gumbur gumbur geliyor Bilal..

Umarim kendini gelistirmeye devam eder. Ardayi cok izlemis olmali zira onun gibi sik sik topu diger yanina cekip rakibini gecip onunu aciyor..

Renktaş , Bilal hakkında detaylı bilgi verebilir misin ?

Nasıl bir oyuncu , şuan neleri yapabilecek kapasitede , büyük potansiyel vadediyor mu , alabilir miyiz , alırsak takımda ki misyonu ne olur gibi.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=5v-gldt9uDU[/media]

videodan net bişey anlanmaz ama ayagina hakim. topu iyi sürüyor dar alanda iş yapar gibi. maliyetlide degldir. biz şunlarin peşine niye düşmeyiz bilmiyorum. tutmazsa bile bişey olmaz.

salihe yigite 3 milyon euro veren insan bunlar.

Renktaş , Bilal hakkında detaylı bilgi verebilir misin ?

Nasıl bir oyuncu , şuan neleri yapabilecek kapasitede , büyük potansiyel vadediyor mu , alabilir miyiz , alırsak takımda ki misyonu ne olur gibi.

Müthiş süratli ve teknik kapasitesi yüksek. Her iki kanatta da oynayabiliyor. Bundan bir kaç sene önce Ajax altyapısında oynamış sağ bek olarak. O yüzden defansif anlamda fena değil. İyi ortaları var. Duran topları etkili kullanabiliyor. Sol ayağına da iyi kullanıyor, sol ayağı ile gollerde atıyor. Bruma gibi savunmayı ipe dizebilecek bir potansiyele sahip. Geçen yaz U19 AŞ Hollanda bir maçta 3 asist yapmıştı. O maçtan sonra bir anda yükselişe geçti. Maç içinde devamlılığı yok zaman zaman maçın sonlarına doğru yoruluyor tabi daha genç ve bunları geliştirmeli. Oyun içi tercihlerini de geliştirmeli. Babası Türk annesi Faslı.

[media]https://www.youtube.com/watch?v=5v-gldt9uDU[/media]

Oyuncuyu hiç izlemedim. Video'dan yorum yapacağım.

Her iki kanatta da oynuyor, çalım yeteneği çok iyi ve hızlı. Bana göre şuan tek eksiği fizik olarak zayıf. Ancak daha yaşı çok genç fiziğini geliştirebilir. Bence iyi transfer olur denemekte fayda var.

2.5 miljon transfer ucreti verelim ve Heerenveen'e 2 sezon kiralik verelim bence iki tarafta bu transferden memnum kalir.

Sistem oyuncusu sistemsiz bir takimda is yapamaz, 4-3-3 sistemi benimsemiz ogrenmis bir eleman, zaten kendiside bu yuzden Hollanda milli takimini secti, yetenekli ama buraya adapte olabilir mi bilemiyorum, daha dogrusu kanat sistemi olmali bunu oynatmak icin.

Ve trasnferi gerceklesiyor..

Feyenoord Bilal'i 2 - 3.5 milyon € arasinda olan bonservis ucreti karsiliginda transfer ediyor.

Yarin imzalar atilabilirmis..

Üst Alt