Bild: "Türkler 9 Milyon Euro Teklif Ettiler" - Sayfa 2 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bild: "Türkler 9 Milyon Euro Teklif Ettiler"

Cevap: Bild: "Türkler 9 Milyon Euro Teklif Ettiler"

Fatih Demireli: Podolski'nin attığı adımı haber yapan Express gazetesi, Podolski'den Galatasaray konusunda demeç alamamış. Bu da ilginç...

Fatih Demireli: Bir de şu var: Kaç gündür "Podolski Türk düşmanı" diye birşey dolaşıyor. Son derece yanlış "bilgi", itibar etmemek lazım.

FatihDemireli :Bir de su var; Galatasaray, Podolski'yi nerede düsünüyor? Sol taraf icinse, dogru olmaz. Podolski merkez oyuncusu, orada verimli oynuyor.

Fatih Demireli :Gelen sorular icin net bir cevap veremiyorum simdilik. Köln'ün ikna olmasi zor bu durumda. Olaganüstü bir durum olacak ki, biraksinlar.

Fatih Demireli :Bu olaganüstü durum Podolski'nin ayrilmak istemesidir mesela. Sorunlari var hocasiyla ama Köln'den kopabilir mi? Sasirtici olur.

Fatih Demireli: Diger taraftan Köln'ün paraya ihtiyacini var. Podolski'nin gitmek istemesi durumunda, Horstmann'in dedikleri buhar olur!

Lan o parayla Gaitan alınırdı.

Birde Fatih Demirelli arkadaş biraz sallıyor yıllardır Alman Milli Takımın'da sol kanat-forvet oynayan adamı merkez oyuncusu yapmış.

Lan o parayla Gaitan alınırdı.

Birde Fatih Demirelli arkadaş biraz sallıyor yıllardır Alman Milli Takımın'da sol kanat-forvet oynayan adamı merkez oyuncusu yapmış.

Benfica adami o paraya yakin aldi zaten, neden geri versin?

Podolski daha 26 yasinda, cok yerinde bir transfer olur.

Keşke Podolski gelse, birde zamanında Vucinic haberleri vardı. İkisi birden takıma katılsaydı lige Fenerin ettiği gibi dolaylı yoldan değil, direk tecavüz ederdik.

Podolski gibi bir adama 9 milyon Euro verilir.Daha 26 yaşında yaparız mis gibi 4 yıllık bir anlaşma en kötü satma imkanımızda olur.Bu akşam ki CNN programında da bir adam Podolski gelmek istiyor falan demişti inşallah doğrudur.

8'e kadar iyi olur diyordum. 9'a vermiyorlarsa salla gitsin. Piyasa'da ofansif oyuncudan cok ne var.

Şaka mı bu? Podolsyki nin edeceği maksimum 5 milyon dur. Ne başarısı var ki Alman milli takımımnda adamsızlıktan 3-5 maç yaptı diye değeri mi arttı. Niye bir Bayern de değil veya Dortmund vs de. Küme takım Köln de. Yetenekleri de çok sınırlı tekniği güçlü değil. Almasınlar.

ridvan mode on:

9 milyon euro'ya size bank asya'dan 10 tane podolski bulurum

ridvan mode off

saka maka bir yana, 9m bonservis ve 3m maas cok cok fazla. en fazla ikisinin de yarisi eder!

podolski kadar düz bir oyuncuya bu para verilmez. ozaman gider keita'yi alirim 5m'a!!!

Şaka mı bu? Podolsyki nin edeceği maksimum 5 milyon dur. Ne başarısı var ki Alman milli takımımnda adamsızlıktan 3-5 maç yaptı diye değeri mi arttı. Niye bir Bayern de değil veya Dortmund vs de. Küme takım Köln de. Yetenekleri de çok sınırlı tekniği güçlü değil. Almasınlar.

arda geçen seneyi 8'nci bitiren takımda oynadı ve bu onun kötü bir futbolcu olduğunu göstermez. köln ve podolski arasında özel bir bağ var bu yüzden küme düşmekte olan bir takımda oynuyor kendisi.

Bende 9 milyon € edeceğini an itibariyle düşünmüyorum.Aslında yetenekleri bakımından 9 milyon € edermi fazlasıyla eder.Ama şuan sorunlu oluşu ve geliş fiyatı form grafiğini hesaba katarsak 5 ila 6.5 milyon € arasında bir bedelle takıma katılması maddi anlamda en uygunudur diye düşünüyorum.Ayrıca yıllık 3.4 milyon € bence abartı kaçar.Yıllık 2.5 milyon € dan fazla verilmesi bence hata olur.Ben bu rakamların doğru olduğuna inanmıyorum.Transfer gerçekleşirse eğer borsaya bildirilen rakamların bonservisine 6 kendisine yıllık 2.4 milyon € ve maç başı 25.000 € verileceğini düşünüyorum.

Üst Alt