Bildiğiniz Dövüş Tekniği Var mı? - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bildiğiniz Dövüş Tekniği Var mı?

Pasifist bir kişiliğe sahip olmakla birlikte, bana saldıran birisi çıksa ebesinin şeyine kadar yollarım.

Eski amatör futbolculuk döneminden kalma hayvan gibi bacaklarım var. Bir tekme ile hayatını söndürebilirim. Tabi dayak da yiyebilirim belli olmaz

Pasifist bir kişiliğe sahip olmakla birlikte, bana saldıran birisi çıksa ebesinin şeyine kadar yollarım.

Eski amatör futbolculuk döneminden kalma hayvan gibi bacaklarım var. Bir tekme ile hayatını söndürebilirim. Tabi dayak da yiyebilirim belli olmaz
Futbol oynamamızın en güzel özelliği de bacaklarımızın çok güçlü olması reis :D Bunu çocukluktan beri çok iyi kullanırım :D

var

download.png

bruce leeyi ayna karşısında taklit ederek başlamıştım küçükken, zamanla daha derin araştırarak fln öyle ilerletebildim ,
self eğitim dışında ders fln aldığım olmadı yani kendime öğrettim tamamen. jeet kune do'nun diğer yerleşik stillerle hiçbir alakası bulunmamaktadır, düşünce yönetimi ağırlıklı bir sistem olduğunu söyleyebiliriz...

Üst Alt