Biletler Tükendi! | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Biletler Tükendi!

@TribunDergi: Beşiktaş - Galatasaray maçının deplasman biletleri, satışa çıktıktan 5 dakika sonra tükendi.

palavra , saat su an 1553 , 1550 de hala sepetimdeydi bilet , fakat bjk passoligim de oldugundan GS passoligime tanimlama yapmadi , gecen sene bjk nin osmanlispor macinda da osmanli tarafi bileti almak istedigimde aynisi olmustu

bu bilet bitme olayi tanimlanip odemesi yapilamayan biletler oldugundan cikiyor , dedigim gibi , 1550 de halen bilet alinabiliyordu

5 dakikada tükenmesi niye bu kadar garip geliyor size anlamadım açıkçası.

Yüzlerce binlerce insanlar bekliyor o saat gelsin de bileti hemen alayım diye. Bizim Gladbach'ın CL biletleri de dakikalar içinde tükenmişti mesela. Her büyük maçlarda biletler hemen anında tükenir talep büyük ne de olsa.

Gesendet von meinem GT-I9195 mit Tapatalk

biletler 5dakikada bitti.Herkes saat 15:00 dan beri sayfayı yenileyip duruyordu :) 405-406 bloklar satışa açıldı niçin 404 numaralı blok satışa açılmadı ?

Ulaşım Detayları:
Taraftarlarımızın Taksim Gezi Parkı yanında bulunan Mete Caddesi’nde saat 16:30’da toplanması gerekmektedir. Stadyum ve çevresine münferit olarak geldiği tespit edilen Galatasaray seyircileri toplama alanına yönlendirilerek, toplanma alanından polis nezaretinde stadyuma götürülecektir.

Bu haber dogru degil , tekrar soyluyorum , 1550 de bilet alma asamasina geldim . Hep boyle oluyor , hem agir agir satisa aciyor olabilirler , hem de odemesi yapilmayan ama tanimlanmis biletler baskalarina satilmis gorunuyor , ama suresi bitince aciliyor

Bu haber dogru degil , tekrar soyluyorum , 1550 de bilet alma asamasina geldim . Hep boyle oluyor , hem agir agir satisa aciyor olabilirler , hem de odemesi yapilmayan ama tanimlanmis biletler baskalarina satilmis gorunuyor , ama suresi bitince aciliyor

Kardeş gs tribününden bahsediypruz

Sent from my iPhone using Tapatalk

Son düzenleme:
Üst Alt