Bilgisayar Kasasına Nasıl Sokarım? | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilgisayar Kasasına Nasıl Sokarım?

İyi Akşamlar Arkadaşlar,
geçen Fifa oynarken 3-0dan maçı 3-4 verince bilgisayarın camını çerçevesini indirdim ve bozuldu. (Sağlık Olsun)
Neyse şimdi bir kasa seçtim NZXT H200i ve bu Kasaya NZXT Kraken X62 Sıvı Soğutucuyu kullanmak istedim.
Sıkıntı şu ki, ön panelin arkasında 2 tane 140 mm giriyormuş, ama 280mm Radyatör girmiyormuş. Bir kaç kişi içine sokmuş, sizce ben bunu en rahat nasıl sokarım?

013.jpg

Burada birisi içine sokuyor, ama gerçekten çok zor, sizce ben bunu en rahat nasıl yaparım?

Durum o kadar vahimse saksıya bile saplarsın bu neki senin için.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Beyler hazir başlığı bulmuşken bir pc sorunu da bende var. Onu sorayim. Hp denilen ottan pc dizi izlerken(360p-oz) birden dondu fare bile hareket etmedi neyse power tuşuna basıp kapattım geri açtığımdan fandan ses gelip, ışıkları yanarken siyah ekranda kaldı. Neyse denedim denedim en sonunda fan soğutması çalışmıyor devam ederseniz sistem çökebilir gibi bir hataya aldırış etmeden devam ettirdim windows başlatılıyor da takılı ksldı bu seferde. Vallahi laptobu kırcam artık yapamıyorum evde 1 haftadır. Ne yapmam gerekiyor. Fan temizletsem çalışır mı?

Beyler hazir başlığı bulmuşken bir pc sorunu da bende var. Onu sorayim. Hp denilen ottan pc dizi izlerken(360p-oz) birden dondu fare bile hareket etmedi neyse power tuşuna basıp kapattım geri açtığımdan fandan ses gelip, ışıkları yanarken siyah ekranda kaldı. Neyse denedim denedim en sonunda fan soğutması çalışmıyor devam ederseniz sistem çökebilir gibi bir hataya aldırış etmeden devam ettirdim windows başlatılıyor da takılı ksldı bu seferde. Vallahi laptobu kırcam artık yapamıyorum evde 1 haftadır. Ne yapmam gerekiyor. Fan temizletsem çalışır mı?
yok mu donanım dahileri?

Üst Alt