Bilgisayar Telefonu Görmüyor (Yardım) | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bilgisayar Telefonu Görmüyor (Yardım)

Baştan başlayayım telefon gitmiş açıyorum samsung yazısı geliyor, tekrar kapanıp açılıyor. 1-2 saniye arayla sürekli samsung çıkıp duruyor. Rom kurayım dedim kendi orjinal Firmware dosyasını indirdim. Odin ve samsung sitesinden USB drivers dosyasını indirdim. Adım adım takip ettim işlemi telefonun download moduna giriyorum usb kablosunu takıyorum ancak Odin telefonu görmüyor, USB tanımıyor Aygıt yöneticisinde ünlem çıkıyor, bazen ünlem çıkmıyor ancak tanımlanamayan aygıt hatası veriyor. Ünlem çıktığında sürücüyü güncelleştir yapıyorum, zaten yüklü uyarısı alıyorum

Usb kablosu orjinal değil ondan olabilir diye düşündüm ancak daha önce veri girişi için kullanıyordum. Sorun bu var mı bu işten anlayan telefon tamirinden falan?

Kabloda değilde usb sürücülerde bir problem var.Daha önce bende de aynı hatayı vermişti bir kaç kez deneyince düzelmişti.Usb driversları kurduysan yeniden başlatıp öyle dene bir ama ben nasıl çözdüm hiç hatırlamıyorum yav :D bir de telefonun geliştirici seçeneklerinde izin vermişmiydin?

Kabloda değilde usb sürücülerde bir problem var.Daha önce bende de aynı hatayı vermişti bir kaç kez deneyince düzelmişti.Usb driversları kurduysan yeniden başlatıp öyle dene bir ama ben nasıl çözdüm hiç hatırlamıyorum yav :D bir de telefonun geliştirici seçeneklerinde izin vermişmiydin?

USB sürücülerinde problem yok, bu dediğini nasıl yaparım? :D Telefonun içindeyse tel hiç açılmıyor sadece "ses kısma+ana menü+power" a basınca açılan ekrana gelebiliyorum :D

Sürücü Yazılımını Güncelleştirmede elle güncelleştirmen gerek >> "Sürümü Yazızılım için Bilgisayarımı Tara" >> "Gözat" çıkardığımız dosyaların klasörünü seçin ve "ileri" deyin kurulması gerekir ve "Son" a basarak işlemi bitir. Telefonu kapatıp yeniden recovery moda al bilgisayarı yeniden başlat odin'i aç cihazı bağla

Sürücü Yazılımını Güncelleştirmede elle güncelleştirmen gerek >> "Sürümü Yazızılım için Bilgisayarımı Tara" >> "Gözat" çıkardığımız dosyaların klasörünü seçin ve "ileri" deyin kurulması gerekir ve "Son" a basarak işlemi bitir. Telefonu kapatıp yeniden recovery moda al bilgisayarı yeniden başlat odin'i aç cihazı bağla

Bu sefer kapalı tanıdı ancak telefonu download moduna alınca tekrar bilinmeyen aygıt uyarısı verdi

Üst Alt