bilinmeyen tercüman | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

bilinmeyen tercüman

Bsw_0K_IIAA1eon.jpg

bu arkadas

birde bayan var baya baya sicilyalılar gibi italyanca konusuyor. Prandelliye falan atar yapıyordu basın toplantısında.

İtalyanca'dan başka dil konuşmayan Prandelli için anlaşılan özel tercüman işbaşı yaptı.

Annesi Türk, babası İtalyan olan yeni tercüman Danielle, ilk idmanda çalışma boyunca deneyimli hocanın yanındaydı.

Takımın tercümanlığını yapan Mert Çetin ise idari menajer yardımcısı olarak görevine devam edecek.

Arastirip almis olsaydilar böyle tecrübesiz, genc ve cirkin birisini asla kabul etmezlerdi. Yönetim'de akrabalari vardir.

Arastirip almis olsaydilar böyle tecrübesiz, genc ve cirkin birisini asla kabul etmezlerdi. Yönetim'de akrabalari vardir.

adam yakışıklı ve tecrübeli olsa zaten bir yaz malta öbür yaz antalya sahillerinde pompacılık yapardı

ne zamandan beri tercümanlarda sıfat veya karizma aranıyor

fbnin fransızca tercümanı da benim lise arkadaşım klüpten bir tanıdığı olduğunu sanmıyorum ama baba gibi fransızcası var çok karizma da sayılmaz

Çeptalk

cocugu evlat edinecek veya nikahiniza alacak degilsiniz ya..isini yapsin yeter,yoksa cirkin veya güzelmis kimin umrunda...

Düsünün benim bile bunu görünce uykum geliyordu, canim sIkIlIyordu. Bir de bunun anlattigini dinleyen topculari düsünün.

Prandelli'yi savunmak gibi olmasin ama bence bu elemanin da sucu var Prandellinin düsündüklerini tamamen aktaramamasinda (tabi düsündüklerini savunmuyorum, savunulmaz zaten)

Ama ben topcu olsam ve bu herif bana birsey tercüme etse, dinleyemem vallah.

Üst Alt