Bilyoner'den Herkese 3 Tl Hediye!

İlyas Karaca

Kırmızı Üye
yaptık bakalım 1 kupon tutarsa temizinden 75 tl :D teşekkürler bu arada bilgilendirme için

Cengizhan Kaya

10 Numara!
Hayırlı olsun.GsC olarak Paraları fenere basarak galibiyetizi perçinleyelim.

GSCimbom Forum kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Murat Durmaz

Tecrübeli Üye
mustafa cengizden geldiği günden beri hoşnut değildim yaz transfer dönemi sonrasında bitirdim gözümde
Ekonomi anlamında işi bilen bi ekibi var.Transfer konusunu da acemiliğine verelim gitsin.Başka bi başkan gelse yine 2 sene önceki gibi mali durumumuz olacak..

Ünsal Vardar

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ekonomi anlamında işi bilen bi ekibi var.Transfer konusunu da acemiliğine verelim gitsin.Başka bi başkan gelse yine 2 sene önceki gibi mali durumumuz olacak..
ekonomi anlamında işi bilen ekibi olsaydı cagneye 10 milyon verdirtmezlerdi
aman aman iş yaptıkları yok

böyle gönderilmeleri doğru değil lakin Galatasaray'a yakışmadığı gerçek

Murat Durmaz

Tecrübeli Üye
ekonomi anlamında işi bilen ekibi olsaydı cagneye 10 milyon verdirtmezlerdi
aman aman iş yaptıkları yok

böyle gönderilmeleri doğru değil lakin Galatasaray'a yakışmadığı gerçek
Ffp anlaşmasından önce ben de öyle düşünüyodum.Şuan açıklanan mali tablolarda kâr elde ettikten sonra 3 yıl sonra olacak olan seçime kadar başkanlığı hak ettiğini düşünüyorum.Şampiyonluğun bu mali tabloda payı var ama biz şampiyon olduğumuz zamanlarda mali tablomuz bu düzeyde olmamıştı.En son 2003-2004 zamanında artışta olduğunu biliyorum, yanlış bilmiyosam.Diagne yerine Alan-Pato-Tetteh üçlüsünden 1'i alınıp yanına da Mitroglou kiralanabilirdi.Transfer konusunda acemi oldukları için Diagne'yi aldılar.Fatih hoca bu yönetime destek veriyosa işini rahat yapıyodur.Karışanı olmadığı için memnun gibi..

Ünsal Vardar

Moderator
Yönetici
Moderatör
Ffp anlaşmasından önce ben de öyle düşünüyodum.Şuan açıklanan mali tablolarda kâr elde ettikten sonra 3 yıl sonra olacak olan seçime kadar başkanlığı hak ettiğini düşünüyorum.Şampiyonluğun bu mali tabloda payı var ama biz şampiyon olduğumuz zamanlarda mali tablomuz bu düzeyde olmamıştı.En son 2003-2004 zamanında artışta olduğunu biliyorum, yanlış bilmiyosam.Diagne yerine Alan-Pato-Tetteh üçlüsünden 1'i alınıp yanına da Mitroglou kiralanabilirdi.Transfer konusunda acemi oldukları için Diagne'yi aldılar.Fatih hoca bu yönetime destek veriyosa işini rahat yapıyodur.Karışanı olmadığı için memnun gibi..
ozan kabak transferini hatırlayalım
hoca istifa noktasına kadar gelmişti

ben bu yönetime güvenmiyorum güvenmeyeceğim

umarım iyisi olur kulüp için

Üst Alt