Bir Ankaragücü Taraftarı, Beşiktaşlı Futbolculara Saldırdı: Josef Kırmızı Kart Gördü - Sayfa 3 | GSCimbom - En İyi Galatasaray Taraftar Portalı ve Forumu

Bir Ankaragücü Taraftarı, Beşiktaşlı Futbolculara Saldırdı: Josef Kırmızı Kart Gördü

Yöneticilerin üslup ve söylemleri.
Hakemlerin rezalet performansları.
Halkın aşırı derecede barzo ve cahil olmasi.

Bu etmenler bir araya gelince, böyle manzaraların sürekli yaşanması normal.
Şimdi gel de Yaşar Kemal Uğurlu'nun bu yaptıklarından sonra, olası benzeri bir reaksiyonda barzo cahil bir taraftarın aksiyonunu yorumla.

Tamam her ne kadar hiçbir hata bu reaksiyonu haketmese de, suç %50/50 olurdu resmen ya.

Yok kendini savunmus yok ne yapsinmis abi bunlari geciniz. Adam buna saldirmiyor ki. Yerdeki ve zaten zaptedilmis adama daliyorlar. Bjklilere yakisan da budur kendileri bu tarz lesciligi ve pusu kulturunu benimsemislerdir. Delikanliliktan anlamazlar Josef eminim morarmis yerlerini falan gosterip bakin ben dayak atmadim yedim falan diyecektir

Dogru olan Josef, Weghorst, Rosier vs. 5'er mac yemeleridir

Basit bir açıklaması var
Taraftar ceza almamışken oyuncumuzun ceza alması …. Diye gider ne gözü ne ötü beaa

Burda içeri giren taraftara yapıştır hapis +stad yasağı
3 senede plastik toplat ondan sonra futbolcuya kart ver

Josef de Souza: "Birçok Fenerbahçe taraftarı, arkadaşlarımı savunduğum için ceza almamı istemişti. Bugün yüzlerini görmek isterdim!"

Üst Alt